Jump to content

Modifiye Xp Driver

bomba34

Recommended Posts

driverpacks.net bu siteden entegre programını ve driverlarını bulabilirsiniz veya tnctrden driverpacks kulllanımını aratın bulursunuz gerekli anlatımları arkadaslar daha onceden yaptılar videoları bile var

ben zaten yapıyorum ama format atarken driverlerin yüklendiğini gösteriyor kurulum süresi uzuyor tncxp de sanki driver entegre edilmemiş gibi anlıyamadınızmı yoksa benmi anlatamadım ?

yalnız orada yaptığım zaman kurulum başlamadan önce driver kuruyor ben sanki driver kurulmuyormuş gibi görünsün istiyorum aynı tnc xp deki gibi orada hiç driverların kurulduğu belli olmuyor..

Bak Driver Ekranında bir addon ile kendi yaptığın BMP resmi gösterebilirsin... İstersen Addon olarak Driver kurdurabilirsin... Bunu forumda yapan arkadaşlar da var...

Bak Driver Ekranında bir addon ile kendi yaptığın BMP resmi gösterebilirsin... İstersen Addon olarak Driver kurdurabilirsin... Bunu forumda yapan arkadaşlar da var...

ya ben onu demek istemedim ben istiyorumki mesela driver entegreli olmayan bir xp gibi yüklensin yani tncxp deki gibi driver kurulduğuna dair bir ekran yok driverlerle ilgii bir ekran yok

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...