Jump to content

Paypal Güvenlimi?

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

Arkadaşlar ben paypala üye olmaya karar verdimde benimde her insan gibi doğal olarak içime bi kurt düştü :) bir kaç araştırma yaptımda limiti doğru belirlemezsen paypal kredi kartından paramı çekiyormuş noluyormuş bu arada paypalın türkçe desteği var dimi?...Paypala üye olma nedenim ise bu güzel sitemize bağış yapmak istiyorum ama bir türlü bazı nedenlerden dolayı yapamıyorum o yüzden paypal en kolayı galiba neyse sözü daha fazla uzatmayayım arkadaşlar yorumlarınızı esirgemeyin...Şimdiden Yardımlarınız için Teşekkürler...

Yıllardır kullanıyorum çok ama çok güvenli, ama üye olmadan biraz daha fazla ödeyip de paypal kart alabileceğin adamlarda var piyasada

Arkadaşım bilgin için sağol biraz olsun içimdeki şüphe dindi :) kendi kredi kartımı tercih ederim zaten böle bir işi kalkışmamın nedenide bize gerçekten anlatılmayacak kadar büyük yardımı dokunan bu sitemize bağış yapmak istiyorum...

bende kullanıyorum ebaydan bazı şeyler almıştım

bilgisayarında keylogger olmadığı sürece tamamen güvenli...

Arkadaşım bilgin için sağol ben şöle bişey duydum doğrumu paypal kredi kartından fazla para çekebiliyormuş böle birşey mümkünmü bende pek inanmadım ama??

Yok çekmezler, sadece ne satın almışsan o kadar çekip karşı tarafa

öderler, ben 1 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar bir aksilik olmadı

satın alandan kesinti yapmazlar sadece mal satan firmadan (veya şahıstan)

belirli bir limiti aşmışlarsa işlem ücreti alıyorlar

paypale üye olurken aktivasyonu sağlamak için kartından 1$ çekiyor

ekstrene baktığında aldığı o 1$ ın alıcı bölümünde bir kod var onu paypale yazıyorsun paypal hesabın aktif edilmiş olur o 1$ da iade ediliyor

aylardır (belki yıl olmustur) paypal kullanıyorum daha o zamanlar türkçesi yoktu hiç senin söylediğin gibi fazla para cekme veya baska sorun olmadı.

paypalda asıl olay sorun durumunda başvuruyorsun ve paranı kurtarıyorsun.

su sekilde fazla para olayı var misal 10$ lık bir sey alıyorum kur 1.540 normalde 15.4 cekmesi lazım 16.3 falan (Atmasyon değer) cekebiliyor yani kur değerleri biraz yuksek

4 haneli kod dediğin sanırım kredi

kartının son 4 rakamı olacak

kredi kartı olmadan paypall'a

üye olamazsın

Not=Paypall'a üye olurken girdiğin

bütün verileri aklında tut veya bir kenara

not et paypall'ı iptal ederken bunlar lazım olacak

Kredi kartını tanıttı isen senden 1 dolar civarı bir ücret kestiler, kart ekstrende paypal diye gözükür, paypal yazısının başında yazan rakamlarsa senin aktifleştirme kodundur. Bu rakamları paypal a gir hesabını aktif olacaktır. Bu kod için ekstrenin gelmesini bekleme hiç, hangi banka ile iş yapıyorsan ara, o kodu sor. Kolay gelsin.

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...