Jump to content

Ekran Karti AlacaĞim Yardim Edİn Pls

anadolucocugu61

Recommended Posts

selam arkadaşlar öncelikle tüm tnctr ailesinin kurban bayramını kutlarım.Ben bi ekran kartı alacağımda 1 GB DDR2 PCI-EXPRESS NVİDİA chipsetli 100 ile 150 TL arasında bi kart arıyorum sizce ne alabilirim veya bildiğiniz satılık kart varmı? yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler.

LEADTEK GT220 GDDR3 1GB 128Bit Nvidia DX10.1 Ekran Kartı

135 TL(vatanbilgisayar)

Ekran kartı alırken;

1.Çekirdek hızı

2.Bellek hızı

3.Bit

Bu şekilde sıralayın her zaman pişman olmazsınız.Yukarda verdiğim en yeni teknolojiye sahip olup o fiyata alacağınız en iyi karttır.Emin olabilirsiniz buna da.Yerinizde olsam 30 tl daha ekler HD4770 GDDR5 512MB 128Bit ATI DX10.1 Ekran Kartını alırım vatan bilgisayardan.512 MB ve 128 bit olmasına rağmen 200 TL civarında en iyi performansı veren karttır...

4770tablo1.jpg

Şurdan da bakabilirsiniz(bütcenize göre en yüksek çekirdek hızına sahip ekran kartını almanızı tavsiye ederim,kartların altında çekirdek hızları yazıyor);

Please register to see this content.

bence 256 bitlik herhangi bir ekran kartı al 512 mbsi 1gb si önemli değil bit değeri ve çekirdek hızı yüksek olsun yeter.175 tl'ye süper bi ekran kartı bulursun.eğer dediğim gibi 256 bitlik bi ekran kartı alırsan bana teşekkür edersin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...