Jump to content

Bir Flash Disk Biçimlendirme Sorunu Daha

platinum

Recommended Posts

8 gb a-data flash belleğim var bi kafenin pclerinde kullandım kendi bilgisayarım a taktığımda usb virüs scan programı virüsleri temizledi içinde programlarım vardı bunun üzerine biçimlendirip tekrar programları ataym dedim fakat windows biçimlendirmeyi tamamlayamadı uyarısı alıyorum sadece exfat formatıyla biçimleniyor fat32 ve ntfs formatlarıyla biçimlenmiyor disk yönetimi dahil herşeyi denedim fakat extradan bir programla denemedim sadece windows üzerinden biçimlendirmeyi denedim bir türlü olmuyor exfat olarak kullanmaya kalksam baska pcye takınca disk biçimlendirilsinmi diye soruyor ... flash belleğin garantisi devam ediyor sizce ne yapmalıyım? daha önce de garantiye gidip yenisiyle değişmişti...

İnternet kafelerde,iş yeri sahipleri bu USB'lerden gelen virüslerden bıktıkları için USB'lere takılan flashların bozulmasını sağlayan yazılımlar yüklüyorlar.Bunlar gerek kullandıkları kafe programları ile gerekse ekstra yazılımlarla sağlanabiliyor.Hiç durma hemen gönder garantiye..

İnternet kafelerde,iş yeri sahipleri bu USB'lerden gelen virüslerden bıktıkları için USB'lere takılan flashların bozulmasını sağlayan yazılımlar yüklüyorlar.Bunlar gerek kullandıkları kafe programları ile gerekse ekstra yazılımlarla sağlanabiliyor.Hiç durma hemen gönder garantiye..

valla bende kafe işletiyorum ama hiçbir müşterimin flash'ı bozulsun diye extra bi program yüklemedim sadece usb kilitleyen bi reg dosyası vardı onu çalıştırıyordum pclerde fakat volsoft ücretsiz yeni sürüm verince bu reg dosyasını otomatik açıyordu daha sonradan yeni sürüme flash diskleri görsün ve görmesin olarak bişeyler eklemişler... bu flash diskleri bozar mı bilmiyorum ama bozucanı sanmıyorum müşteriler ne kadar artniyetli olursa olsun (arşivden müzik film vs.. calmak gibi) sonuçta bize para kazandıran onlardır bir kafeci olarak hiçbir zaman müşterinin flash'ı bozulsun istemem

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...