Jump to content

Gücüm Yetse .. Dünyadan Silerdim

Ultimatefe

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply
Hangi geceyi Tuğrul :D:download1::download1:

Valla hiç sorma EFE . Çok terletici bir geceydi :download1: :download1: Hayatımdaki tek vukuatımdır. Hiç olmasaydı keşke. Gençlik zamanlarındaki sınav çok zor geçiyor insanlar için. Allah doğru yoldan ayırmasın gençliği ve sabır versin. Evlenince herşey dank! ediyor kafaya daha sonra!

Valla hiç sorma EFE . Çok terletici bir geceydi :download1::D Hayatımdaki tek vukuatımdır. Hiç olmasaydı keşke. Gençlik zamanlarındaki sınav çok zor geçiyor insanlar için. Allah doğru yoldan ayırmasın gençliği ve sabır versin. Evlenince herşey dank! ediyor kafaya daha sonra!

Biraz konuyu açsan kardeşim şimdi çok merak ettim, işte isterseniz ÖM'den yazabilirsiniz.

Saygılarımla;

Biraz konuyu açsan kardeşim şimdi çok merak ettim, işte isterseniz ÖM'den yazabilirsiniz.

Saygılarımla;

Fazla merak iyi değildir, itiraf.com değil burası, herşey heryerde anlatılmaz, adam anlatmak istemiyorsa ne zorluyorsun.

Üyelik dediğin kaç paraki?Bu kadarmı anlayışsız insanlar oldunuz?Böyle bir konumu olur dedim.Buda benim fikrimdi.ADMİN silebilirsin üyeliğimi (bu lavuğun lafına bakarak) yeni isimle görüşürüz...

Klasik Dalkavuk=LawUuk.. arkadaş ! oda benim fikrimdi ne oldu :) zorunamı gitti..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...