Jump to content

Internet Explorer

zevrak

Recommended Posts

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim ...Kusura bakmayın!!!Internet Explorer ve Mozilla Firefox sorun var ses gelmiyor format attıktan sonra geliyordu ama şimdi sorun var.yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşekkürler............

Konuyu biraz daha açabilir misiniz? Neyden ses gelmiyor ne yapmaya çalışırken mesela.

Dostum Sorun şundan ibaret:

TncXp yüklemek için bilgisayarı formatladım geçenlerde.[TncXp den kaynaklanıyor diye tncxp demiiyorum,bir nevi reklam]İlk 1 hafta her şey sorunsuzdu.Nitekim sebebini bilmediğim bir nedenden dolayıi,tarayıcılarımın hiç birinden ses gelmiyor.Nasıl dediğinizi duyar gibiyim.Yani örneğin youtube den bir video izlemek istediğimde ses gelmiyor ama görüntü sorunsuz akıyor.İlk başta ses kartıyla ilgili bir sorun olduğunu zannnettim ama,bilgisayarın kendinde bir ses sorunum yok.Yani tarayıcılar hariç ses sorunum yok.Winamp gibi ses prglerinde sorunsuz dinleyebiliyorum.Zikrettiğim üzre bu sorun SADECE internet üzerinden tarayıcılarımla sesli bir şey dinlerken/izlerken meydana geliyor...

Sanırım şimdi sorunu iyice anladınız.Cevap verme zahmetinde bulunacak tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Selametle...

benimde öyle bir sorun olmuştu en sonunda komik ama flash media ile çalışıyor ya bunlar sesini kısmışım hiçbir sitede çalmamaya başlamıştı. youtubedan sesi açtım tekrar çalmaya başladı.

• 1 yıl yıl...

Merhaba arkadaşlar.Aynı sorun bende de var ve birçok forumu inceledim sorun çok fazla kişide mevcuk. Sorunu bir türlü kimse çözemiyo. Yani regetid,codec, ses kartı driveri bunların hiçbiri çözüm olmadı. Pc ye format atıcam fakat bi daha böle bi sorun başıma gelirse ne yapmam gerektiğini biliyim diye sorunu çözmeden format atmamaya karar verdi. Biraz inatçıyım sanırım. Fakat inatçıyım ama pc den de çaok fazla anlamıyorum.

O yüzden yardımcı olmak isteyen arkadaşlardan bi beyin fırtınası bekliyorum. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...