Jump to content

Win 7 Kuracam Yardımcı Olur Musunuz?

aliachilles

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

Ben Win 7 kurmak istiyorum bütün driverleri indirdim win 7 için ve sadece yüklenmeyi bekliyor şuan.Benim sorum ise şu:Eğer win7 yi kuramayıp vistaya geri dönmek istersem nasıl dönerim?

Yani laptopumu nasıl back up edebilirim?

Yorumlarınızı bekliyorum...

Markası ne Laptop un . Acer marka laptoplarda bu sistem mevcut.

Herneyse ;

Laptoplarda Win7 ile ilgili sorun yok. Yani hepsini otomatik yüklüyor. Yinde sen işini garantiye al . Dirverlarını indir bi yere koy. Norton Ghost yada Acronis True Image programı ile image ini al bir sorun olursa geri dönersin.

Not: Markası acer ise daha kolay bir yöntemi var. Ona göre anlatayım.

Yedeği yan bir program ile mi aldınız yoksa asus un kendi programı ile mi ?

Bir yan program ile aldıysanız boot cd ne de ihtiyacnız olacaktır ( Örnek : Norton Ghost )

Asus un kendi programı ile aldyısanız da dvd yi takmanız yeterli olucaktır.

Arkadaş tam da benim sormak istediim soruyu sormuş..Ben de laptopa Win 7 kurmak istiyorum şuanda vista kullanıyorum..Markası Toshiba A300 ..Daha önce kurtarma dvdsi hazırlamıştım.o yeterli olur mu ?

Arkadaşım kaygısız ol bendede aynı marka laptop var win7 yükledim kurtarma dvdsi ile geri vistaya döndüm yalnız pcnin içinde yedek felan tutuyorsan kurtarma dvdsini denemeden önce harici hdd felan varsa yedeğini ona aktar aksi takdirde yedek bölümün uçar haberin olsun çünkü kurtarma dvdsi yedeğini dahil herşeyi siliyor ve sistemi yeni baştan kuruyor...Kolay Gelsin...

Yedeği yan bir program ile mi aldınız yoksa asus un kendi programı ile mi ?

Bir yan program ile aldıysanız boot cd ne de ihtiyacnız olacaktır ( Örnek : Norton Ghost )

Asus un kendi programı ile aldyısanız da dvd yi takmanız yeterli olucaktır.

Asusun kendi programı hangisi acaba hangi programıyla almalıyım back up'ı?

Asus un Kendi programı vardır diye tahmin ediyordum.Yoksa da problem değil .

Hdd niz muhtemelen 2 ye veya daha fazla kısma bolunmustur. Acronis True Image veya Norton Ghost ile image inizi alın . Farketmeza yani .

Asus un Kendi programı vardır diye tahmin ediyordum.Yoksa da problem değil .

Hdd niz muhtemelen 2 ye veya daha fazla kısma bolunmustur. Acronis True Image veya Norton Ghost ile image inizi alın . Farketmeza yani .

Tamam, Teşekkür ederim yardımlarınız için:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...