Jump to content

Nfs Uderground 2 Ses Problemi

marvelin

Recommended Posts

Arkadaşlar ben Fanatik bi NFS tutkunuyum.Ve NFS underground 2 nin Ripli halini indirdim kurdum fakat oyunda araba sesi var ama müzikler Yani EA TRAx dosyaları yok oyun içinde ve menülerde müzik çalmıyor.Bunu nasıl halledebilirrz.Müzik paketi olan biri upload etse bende oyunun içine netegre etsem düzelirmi?

Arkadaşım ripin ne olduğunu biliyorum onca oyun indirdim full sürüme gerek kalmadan bi çözümü varmı die konuyu açtım bende biliyorum rip nedir ne deildir.Ama biçok rip takımının çalışmalarını yakından takip eden biri olarak söylüyorum bazen full rip denen bişey var hiçbir dosya çıkarılmıyor.VE yüksek derecede multi sıkıştırma yapılabiliyor.Ama benim indirdiğim full rip deil silmişler biçok şeyi bende müzik dosyaları nasıl entegre edebilirm die açtım konuyu.

ben birazdan upload ediyorum kardeş ama çalışır çalışmaz bilemem bekle biraz veriyim linkleri :)

Saol okan geçen pes 2009 settigside sen vermiştin her zaman yardımıma koşuyosun iyiliklerin ödenmez gerçekten saol birde bu dosyayı proğram files/ea games/underground2 nin içine atıcaz deilmi kafam karıştı resimi upload ettim.

nfsu2.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...