Jump to content

Nero 9 İlaç Ve Ayrıntılı Anlatım

BlueEyes

Recommended Posts

NERO 9 programını etkinleştirmek için yapılması gerekenlerin adım adım anlatıldığı ve gerekli programların yer aldığı dosyanın linki...

http://www.4shared.com/file/158218900/25c6f8b/NERO_9_Ilac.html[/CODE]

Not: NERO 9'un trial versiyonunu kendi sitesinden indirip bunun üzerine uygulayabilirsiniz. Kendi uploadımdır ve denenmiştir...

nero8 den hiçbir farkını göremedim.

Açıkçası NERO 8'i hiç kullanmadım, o nedenle aralarındaki farkı bilmiyorum.

Ama Windows 7 için daha önce XP'de kullandığım NERO 6'yı kullanamadım ve NERO 9'u indirip kurdum. Ardından süre kısıtlamasından kurtarana kadar da göbeğim çatladı. Araçları ve nasıl yapıldığını anlatan bir text dosyasını sunarak da başkaları bnim çektiğim zahmeti çekmesinler istedim...

• 4 hafta sonra ...

Walla bu ilaç pek işe yaramıyor sanırım dediklerinin hepsini yaptım hatta 3 kere kaldırdım yeniden kurdum 3.parti etkinleştirme hatası veriyor kurulum sorunsuz full oluyo ama bu uyarı zırt pırt çıkıyo iptal dedimmi gidiyo en azından bu uyarıyı yok edecek bi ilaç olsaydı bari onun dışında proğramı full kullanabiliyorsunuz teşekkürler.Dediğim gibi şu 3.parti etkinleştirme olayına bi çözüm bulmak gerek.

Ben denedim işe yarıyor

peki nasıl yaptın birde benim dediklerimi yaparmısın neroyu aç VCD oluşturma kısmına gel ekle bölümüne gel avi veya başka formatlı bi videoyu içine sürükle bırak bu uyarı çıkacakmı çıkmayacakmı bana haber ver dostum.

• 10 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...