Jump to content

Yahşi Batı (cem Yılmaz)

tenekecezve

Recommended Posts

Yahşi Batı

12103314.jpg

Yapım: 2009,  2010 ~ Türkiye
Tür: Komedi, Western
Yönetmen: Cem Yılmaz, Ömer Faruk Sorak, Ali Taner Baltacı
Senaryo: Cem Yılmaz
Yapımcı: Cem Yılmaz, Murat Akdilek
Müzik: Ozan Çolakoğlu
Dağıtım: UIP Filmcilik
Filmin Websitesi: www.yahsibati.info
Gösterim Tarihi: 08 Ocak 2010 (Türkiye)[/CODE]

yeni.jpg

bgimage.jpg

yahsi_bati_01.jpg

yahsi3.jpg

yahsi-bati2.jpg

LiveImagesKelebek%20Haber%20GalerisiYAHŞİ%20BATI%20FİLMİ948_7669_13082009_5.jpg

phoca_thumb_l_a.jpg

phoca_thumb_l_a%202.jpg

phoca_thumb_l_a%203.jpg

phoca_thumb_l_a%205.jpg

phoca_thumb_l_a%206.jpg

phoca_thumb_l_a%209.jpg

phoca_thumb_l_a%2010.jpg

phoca_thumb_l_a%2013.jpg

phoca_thumb_l_a%2015.jpg

phoca_thumb_l_a%2016.jpg

phoca_thumb_l_a%2018.jpg

phoca_thumb_l_a%2019.jpg

phoca_thumb_l_a%2023.jpg

phoca_thumb_l_a%2024.jpg

phoca_thumb_l_a%2029.jpg

phoca_thumb_l_a%2031.jpg

phoca_thumb_l_a%2032.jpg

phoca_thumb_l_a%2033.jpg

phoca_thumb_l_a%2037.jpg

Fragman :

[CODE]http://rapidshare.com/files/310311750/CYYB.mp4[/CODE]

[/center]

film görsel açıdan mükemmel olmuş pek espiri görmediysemde yinede güzel bir film olacağına inanıyorum sonucda böyle filmler türk sinemasında yok varsada çok tutulmamışdır yada eskidir...

yani adam birşey yapmış ki fragmanındada amerikalılar yapıyor bizde yaptık demeye getirmişler zeten kostüm mekan ve resimler harika yani kısacası güzel bir film gibi kesinlikle izlemeyi düşündüğüm filmlerden...

iki küfür etmekle artık rekorlar kırılıyo....insanların böle filmlerde ne bulduklarını anlamıyorum......her tarafgı film olsa nolur....ama nasısa ekmek kebap....yap babam yap....fürlü film yap millet seyretsn...gelsin paralar gitsin paralar... iki trilyonsen kün daha ******ür....yakışır...

Bence iki küfürlük filmlerle Cem Yılmaz filmlerini kıyaslamamak lazım. Her zaman özenle işler yapıyor Cem Yılmaz. Şuraya bakın baştan aşağıya Western Köy kurmuş adam. Büyük bir yapım. Keza G.O.R.A da aynı idi.

Ben filmin yine başarılı olacağına eminim. Tabi anlayana...

anlayana derken...sen ne anlıyon merak ediyom..heralde cem yılmazın akrabasısın....ülkemizde bu kadar sorun varken bu filmleri desteklemekte niye anlamadım...goranın neresi büyük film...naptı oskarmı aldı...saçmalamayın ya...anlayısın bukadarsa bişe demem zaten...

anlayana derken...sen ne anlıyon merak ediyom..heralde cem yılmazın akrabasısın....ülkemizde bu kadar sorun varken bu filmleri desteklemekte niye anlamadım...goranın neresi büyük film...naptı oskarmı aldı...saçmalamayın ya...anlayısın bukadarsa bişe demem zaten...

Ben sana birşey dememiştim genel konuşmuştum ama madem üzerine aldın cevap vereyim;

Cem Yılmaz hiçbir zaman birisine ya da bir kesime özel birşey yapmaz. O yüzden seveni de çoktur sevmeyeni de. Kişiye özel birşey yapmadığı için, kendi tabiriyle kendi güldüğünü anlattığı için herkes onun anlatmak istediğini anlamaz, beğenmez. Uslubunu hiç beğenmedim. Tanımadığın kişilerle bu kadar laubali konuşmamalısın. "Ülkemizde bu kadar sorun varken bu filmleri desteklemeni anlayamadım" lafını da ben anlayamadım. Ülke sorunları ile ilgili yetkili mercii sen misin ben miyim? Sana mı kaldı bana mı? İşi gücü bırakalım sadece ülke sorunları ile ilgilenelim öyle mi? Kaldı ki sen beni ne kadar tanıyorsun ilgilenip ilgilenmediğimi nereden biliyorsun? Bu filmi desteklediğimi nereden çıkarttın? Burası forum sitesi. Birşeyler paylaşılıyor. Yeni bir film çıkmış, hemde Türkiye'nin sen kabul etmesende en başarılı komedyenlerinden birisi bir film çıkartmış ben de onu duyurdum. Kaldı ki destekliyor olayım. Türk Filmlerinin kötü de olsa iyi de olsa gişede başarılı olmasını isterim. Eğer Türk Film sektörü para kazanırsa daha iyi şeyler üretir.

G.O.R.A. Sen kabul etsen de etmesen de gişede başarılı olmuş, gerek bütçesi gerekse Türk Filmlerine göre yapım tarzı ile bir çığır açmış filmdir. Senin sinema bilgini bilmiyorum ama senin yazdığın gibi yazıyorum "oskar" alan filmler mi sadece iyidir?

Bana saçmalama demişsin yine bu senin laubaliliğin diyorum ama emin ol o kıt düşüncelerinle insanları yargılarken asıl sen saçmalıyorsun. Zevklerle renkler tartışılmaz. Kimisi beğenir kimisi beğenmez. Herkes düşüncesini söylemekte özgürdür ama saygı çerçevesinde. Umarım başka saygısızlığını olmaz...

hacivatla karagöz ve cem yılmazın filmleri küfürlü he...vay anasını bunu diyenlerin şahanın filmlerini izlediklerine eminim.Türk sinemasına bu kadar dejenere karakter hiç girmemişti.Recep ivedik gibi filmlere gidip gülenlerin beynini pek kullanmayı sevmeyen insanlar olduğunu düşünmüşümdür hep aslında yanlış bir yargılama ama nebilim.Cem Yılmaz'ın esprileri düşünmek gereketiren espriler , halkımızda pek düşünmeyi sevmeyen bir halk olunca haliyle cem yılmaz kötü cem yılmaz öcü...

He birde birinin yaptıklarını savununca akrabası arkadaşı olmamız gerektiği anlayışı var tabi. <_< Siz kendiniz haklı haksız olup olmadığına bakmadan eşiniz dostunuzu savunduğunuzdan tenekecezve arkadaşımı da öyle sandınız heralde!

"Yahşi Batı" filminin çekiminde görevli olan ve Kemerburgaz'da kaybolan Seyis Ramazan Eser'in cesedi bir gölette bulundu.

Eyüp'e bağlı Kemerburgaz'da kurulan film setindeki görevi sırasında atla çıktığı gezintiden dönmeyen bakıcı, bir gölette ölü bulundu.

Alınan bilgiye göre, Cem Yılmaz'ın son filmi "Yahşi Batı"nın Kemerburgaz'daki çekimlerinde kullanılan atlara bakıcılık yapan 30 yaşlarındaki Ramazan Eser'in at gezisinden dönmemesi üzerine polis ve jandarma tarafından bölgede yapılan çalışma sona erdi.

Önce atın leşini bulan ekipler, arama ve kurtarma köpeklerinin de yardımıyla bölgede dibi balçıkla kaplı bir gölette Eser'in cesedini buldu. Eser'in cesedi, göletten çıkartılarak, morga kaldırıldı. Güvenlik kuvvetlerinin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.[/CODE]

Kaynak : cnnturk

cem yılmaz antipatisi nerden.bırak adam film çevirsin.her filmi herkes sevecek diye bir kural yok zaten.olduğu gibi kabul edelim.saygılar.

cem yılmazdan önce düzgün denilebilecek uzay filmi yoktu tamam komedi filmi ama sonucda efekler görsel öğeler ve tasarımlar şu ana kadar hiç bir türk filminde yoktu...

arog da aynı hiç bir filmimizde öyle görüntüler dinozor vs şeyler yok ayrıca filmde güzel bir film her zaman sonuna kadar komedi yapacağım hiç bir zaman demedi...

hokkabazda çok güzel film ama adamdan beklentiler farklı olduğundan komedi olmayınca filmi yerden yere vurdular ne iğrenç filmler var ama birşey denmez ama adamın çektiği 4 film var hepsine eleştiri yapılıyor...

yahşi batıya gelince bizim yine aynı şekilde hiç öyle bir western filmimiz yok görüntülere bakarsanız çok güzel şekilde aynı yabancı filmler hatta daha güzeli yapılmış..şimdi o filmide beğenmiyenler olacakdır ama beklentiler yüzünden adam hiç bir zaman komedi filmi diye tanıtmadı yahşi batıyı filmi normal gözle izleyip birde emsali varmı diye bir düşünürseniz cem yılmazı kesinlikle taktir edersiniz.ayrıca adam gösterisinde bile anlatıyor filmlerini insaf edin diyor gösterisinin o bölümünü izlerseniz demek istediğini daha iyi anlarsınız...

yani anlıyana olayı çok doğru bir laf oldu...tenekecezvenin yorumlarınada sonuna kadar katılıyorum...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...