Jump to content

4 Saat Bedava Konuşma Müjdesi

mucit41

Recommended Posts

4 saat bedava konuşma müjdesi

Türk Telekom, bayramın birinci ve ikinci günü kullanılmak üzere toplam 2'şer saat görüşme dakikası hediye ediyor.

80099.jpg

İletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom 'dan bayramda müşterilerini sevindirecek bir haber geldi. Şirket, müşterilerinin aileleri ve yakınlarıyla diledikleri rahatlıkta konuşabilmeleri için onlara hediye görüşme dakikaları sunuyor.

Türk Telekom, bütün müşterilerine bayramın ilk ve ikinci günü kullanmaları için her iki gün 2'şer saat olmak üzere toplam 4 saat görüşme dakikası hediye ediyor. Bu dakikalar hem şehiriçi hem de şehirlerarası görüşmelerde kullanılabilecek. Müşteriler, hediye dakikalarını her gün 2 saat olmak üzere günün her saatinde kullanabilecekler. Kampanya, herhangi bir başvuru veya taahhüt gerektirmiyor.

(CİHAN)

22.11.2009 11:55:52

Senelerdir Türk Telekom vatandaşları sabit üçret adı altında milleti soyuyor,bu hediye değil vatandaşın sabit ücret adı altında aldığı paradan verilen bir sadaka babında,vatandaşa sağladığı imkan.

Bir şey verecek ise bunu 4 saatle değilde tüm bayram süresi içinde bedava imkanı verse daha iyi olmazmıydı acaba.

İlk yorumda benden olsun,herkes bu to*****te fikirlerini paylaşabilirler.

Bencede önce sabit ücret adı altında aldığı en az 10 lirayı hiç telefonu kullanmasak dahi alıyor birdde şu var..

Neymiş sabit telefonu olmadan adsl hizmeti verilemiyormuş hepsi laga luga avrupada böyle birşey yok herkezin eveinde işinde interenet var fakat çoğunda sabit telefon yok sorarım size şuanda ttnet yaptığı adsl kampanyası ilk altı ay 19.90 birde bunun yanında evtelefonu açtırmak zorundayız bu da demek oluyorki 10 lirada oraya etti 30 lira bence çok pahalı gerçekten bu 30 lira sabit telefonu hiç kullanamadığımız halde sadece interneti kullandığımız için alıyor en güzeli uydunet şahsen görüşüm öyle eveimiz şehre uzak olmasından dolayı kablolu tv hattı yok diyorlar oyüzden alamadım ama gelsin ilk alıcak olanlardan biriyim şahsen bence çok uygun saygılarımla :rolleyes:

Telekomda bir çalışma var yetkili ağızdan şahsen duydum buda internet için sabit telefon mecburiyetini ortadan kaldırmak için gerekli çalışmalar yapılmakta imiş bunun yanında yer altından evlere fiber optik kablo döşeme çalışmalarıda sürmekte bunuda aktarayım dedim.

Hediyesini alsın, başına çalsın. Ben telefon alırken 3000 dakika bedava verdiler, sözşleşmeli, kampanya vardı. Fakat kullanınca da çatır çatır ödettiler.

TT kadar aşağılık bir hırsız yoktur, inceleyin, Finlandiya'da 1 mb. sınırsız tüm yurttaşlara badavadır.

TT yıllardır Türk halkını soymaktan başka bir şey yapmıyor.

işyerimiz değişti hali ile interneti ve telefonu kapatacağım valide ile komşuya ordaki görevli interneti taşırız telefonu hiç kapatmayız ben senin de oğlunum falan diye vermiş gazı;

dedim ne diyor şu bu, gittim abicim kapatıcaz taşıma yok ben ev tutacağım yerim daha belli değil biz bekleriz diyor meğerse o adamı oraya caydırmak için koymuşlar neyse interneti ödedim kapattık telefonu kapatmamış 3 ay geçti dilekcemin tarihini değiştirmişler bişeyler yapıyorlar sonra kapattık ama bir faturası var denildi o caydırma uzmanı bu faturayı sizin ben ödeyeceğim dedi de hala ne olduğunu anlamadım...

kurtulayım dedim ttnet in herşeyinden hem bağlısın eve sürekli en iyisi 3g dedim ,aldık edgeden bağlansa, rapide giremese de, ıp değiştiremesende (düşürüyor ) iyidir diyordum ...

uploadlarda kotaya dahilmiş şimdiden 4.5gb olmuş demek ki ne imiş?

bizim ülkede yolan yolana bankalar, benzinlikler akaryakıtl teknoloji iletişim nereye elini atarsan at elinde kalır kimi kimi şikayet edeceksin durumları yıldım uğraşmaktan hepsi aynı.

evet nasıl anlıcaz bedava olayını bir balon patlıyor vatandaşta balıklama atlıyor arkasından bir fatura hadi gel çık bakalım işin içinden bunlara hiç bir zaman guvenmiyorum alicengiz oyunu yapıyorlar sitelerinde hiç öyle bir reklam yok maksat vatandaşın parasını almak bedava yaptık

çok konuşun çok ödeyin saygılar

Telekomda bir çalışma var yetkili ağızdan şahsen duydum buda internet için sabit telefon mecburiyetini ortadan kaldırmak için gerekli çalışmalar yapılmakta imiş bunun yanında yer altından evlere fiber optik kablo döşeme çalışmalarıda sürmekte bunuda aktarayım dedim.

Fiber optik kablo yanlış okumadım değilmi?Ttnet böyle bişey yapsın 1mbit fiyatına 8 mbps internet geçmiyenin............. :lol:

Fiber optik kablo yanlış okumadım değilmi?Ttnet böyle bişey yapsın 1mbit fiyatına 8 mbps internet geçmiyenin............. <_<

Evet yanlış okumadın bölgemde bulunan telekom teknisyenle bana ait bir iş için gittiğimde görüşmelerimde ona bu soruyu yönelttim ve bana verdiği cevapta fiber optik kablo döşeme işleri yapılmakta dedi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...