Jump to content

Casper Klavye Multimedia Tuşları çalışmıyor ..!

uğur_29

Recommended Posts

Slm arkadaşlar,

Windows 7 Ultimate Final (Orjinal Türkçe) yükledim...!!

Formattan sonra herşey normal çalışıyordu ama 3-4 gündür klavyenin multimedia keyboard tuşları( casper marka klavye model : K5108 ) çalışmıyor....Elimdeki cdyi yüklüyorum ama işe yaramıyor. Dün komşunun pc de denedim orda klavyenin multimedia tuşları çalışıyordu (o pc de de windows 7 yüklü ) .acaba benim pc de mi bir sorun var ???

windows 7 uyumlu önerebileceğiniz driver varsa yardımcı olursanız sevinirim... tşklerrrrr..

not : Bilgisayarımı casper bayisinden aldım.

saygılar...!!!

win 7 sisteminde yüklü olmadığından bilmiyorum ama tavsiyem sitedeki katılımsız driver genius programını yüklemeniz ve tüm sürücülerini güncellemenizdir o şekilde xp gibi sistemlerde sorun çözülmüştü win 7 dede işe yarayabilir...

win 7 sisteminde yüklü olmadığından bilmiyorum ama tavsiyem sitedeki katılımsız driver genius programını yüklemeniz ve tüm sürücülerini güncellemenizdir o şekilde xp gibi sistemlerde sorun çözülmüştü win 7 dede işe yarayabilir...

arkadasım tşk ederim ama driver genius indirdim denedim ( http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=19681&st=0 ) ama ben de işe yaramadı herşey güncel diyor acaba pc ile ilgili bir ayar mı yapmam gerekiyor ....???

casper marka klavye kullanan ve windows 7 yükleyip sorunsuz kullanan varsa ne yapmam gerekiyor, bilgilendirirse mennun olurum tşklerrrr.!!!

Arkadaslar daha böyle bir sorunla karsılasan varsa lütfen yardım etsin.....cd kuruktan sonra normal çalışıyordu multimedia tuşları !!!!! daha sonra tuşlar çalışmayınca bir iki defa silip tekrar kurdum.

windows 7 uyumlu driveri varsa ya da casper marka klavye ( öyle bir marka da yok ) driver nerden bulacam yardımcı olursanız mennun olurum.. tşklerrrr

en son çare gidip Microsoft marka klavye alacam ...:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...