Jump to content

Harddisk Tavsiyesi?

cengo_19

Recommended Posts

Mrhba arkdşlar..sabit disk alıcamda kararsız kaldım...bir de sizlerin fikirlerinizi almak istiyorum...şu an kararsız kaldgm 2 model var biri 'Samsung 1tb 32mb önbellikli 7200rpm sata2' diğeri ise 'Seagate 1TB 7200RPM 32MB SATA2 NCQ PC' özellik olarak ikiside aynı gözüküor ama sağlamlık ve kullanabilirlik olarak hangisi daha iyi olur..??fikir verirseniz sevinirm...ya da başka öneride yapabilrsinz??şimdiden tşkrler..

HDD'nin anakarta uyumu diye bişey yok....

Ayrıca söylediğin iki markada öncü markalar.yani sen bana dersinki maxtor mu samsungmu he o zaman anlarım ama seagate ve samsung diyosan iş şöyle olur...

Dükkana girersin adama dersin samsung yada seagate hdd lazım adam hangisi varsa verir yoksa sen onda bunda şundadır diye o piti piti yapar alırsın,takarsın sefasını sürersin

HDD'nin anakarta uyumu diye bişey yok....

Ayrıca söylediğin iki markada öncü markalar.yani sen bana dersinki maxtor mu samsungmu he o zaman anlarım ama seagate ve samsung diyosan iş şöyle olur...

Dükkana girersin adama dersin samsung yada seagate hdd lazım adam hangisi varsa verir yoksa sen onda bunda şundadır diye o piti piti yapar alırsın,takarsın sefasını sürersin

öff

nasıl anakarta uyumu diye bişey yok eğer anakartın sata2 desteklemiyorsa boşuna.

hdd performans göstermez

SE/nforce 430 anakart..şimdi kutusuna baktm gördm de sata2 yazıor..:p

anakartın iyiymiş istediğini alabilirsin ama ben sana seagate yi öneririm

iyi performans gösterecektir seagate samsungtan daha köklü bir firma adamlar ona göre üretiyor

not:en kaliteli ve en rekabet gören firma reklam vermeyendir aklınızda kalsın

saygılar....:D

anakartın iyiymiş istediğini alabilirsin ama ben sana seagate yi öneririm

iyi performans gösterecektir seagate samsungtan daha köklü bir firma adamlar ona göre üretiyor

not:en kaliteli ve en rekabet gören firma reklam vermeyendir aklınızda kalsın

saygılar....:p

bunu söylediğiniz iyi oldu yardımcı oldugunuz için size ve diğer arkdşlara çok tşkr ederm..İyi çalşmalar..

Eğer işletim sistemi kuracaksanız western Digital 640 GB lık bir hardiski var.Gerçekten harika.Ben de 1 tb lık ve 1.5 tb lık seagate marka hardisk var .Onları yedek olarak kullanıyorum.640 gb lığa sistem kurdum.Mükemmel çalışıyor.Tavsiyem budur.Saygılarımla

Eğer işletim sistemi kuracaksanız western Digital 640 GB lık bir hardiski var.Gerçekten harika.Ben de 1 tb lık ve 1.5 tb lık seagate marka hardisk var .Onları yedek olarak kullanıyorum.640 gb lığa sistem kurdum.Mükemmel çalışıyor.Tavsiyem budur.Saygılarımla

wd de düşünmüo değilm ama şu an aklmda samsung ve seagate var..büyük ihtimal seagate alıcam..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...