Jump to content

Wmp 11 Wma Lisans Sorunu

batosnokia

Recommended Posts

Arkadaşlar esikden wmpde ttnetten idirdiğim lisanslı wma müzikleri dinleyebiliyordum ğnden beri dinleyemiyorum müziği açınca alltaki resimdeki gibi uyarı çıkıyor düzeltmenin yolu var mı şimdiden teşekkürler ayrıca wmp kaldırıp kurdum yine düzelmedi

256zmag.jpg

Ttnet müzik te oturum açıp gelen diretx uyarısına evet diyeceksin.. Birde windows mediaplayerinde güncelleme isteyip güncellenmesi gerekecek ondan sonra artık dinleye bilirsin.. Ha ben bunlarla bundan sonra da uğraşmak istemiyorum diyorsan bu işlemleri yaptıktan sonra

Protected Music Converter[/CODE]

programını kurup bu dosyalarını mp3 e çevirip artık lisans derdi ile uğraşmayabilirsin..

Ttnet müzik te oturum açıp gelen diretx uyarısına evet diyeceksin.. Birde windows mediaplayerinde güncelleme isteyip güncellenmesi gerekecek ondan sonra artık dinleye bilirsin.. Ha ben bunlarla bundan sonra da uğraşmak istemiyorum diyorsan bu işlemleri yaptıktan sonra
Protected Music Converter[/CODE]

programını kurup bu dosyalarını mp3 e çevirip artık lisans derdi ile uğraşmayabilirsin..

[b]bunların hepsine zaten evet dedim yani yaptım lisans almadan Protected Music Converter işe yaramaz çünkü wmple ilişkili çalışıyo bu tür programlar[/b]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...