Jump to content

Hotfile Autodownloader 1.0

YAGMURADAM

Recommended Posts

HotFile AutoDownloader 1.0

hotfileautodnldr.gif

Program hakkında bilgiler:

HotFile sunucularından birden fazla dosyayı süresini bekleyerek indiren ücretsiz bir programdır.Her yükleme sonrası 15 dakika bekletir.

Linklerdeki dosyaları otomatik indirir.Netframework 2.0 sisteminizde kurulu olmalıdır.Tüm windows sürümlerinde çalışıyor.

Biizzat denemedim.Ama işe yararsa bizim için gayet güzel olur.Deneyenler bize bilgi verirse memnun olurum.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Dosya boyutu:807 kb tır.

İndirme adresi:

http://69.4.238.253/~download/files/hfad.msi

bir program tavsiyeside ben veriyim jdownloader hotfile rapidshare netload mediafire gibi sitelerden ve daha bünyesinde bir çok siteden download yapmaya izin veren bir programdır jdownloader.org

not: bu bilgiyi reklam olsun diye degil sadece yardımcı olabilmek için verdim

jdownlaoder özel sürümlerini yapan daha hızlı ve stabil çalışmasını için emek veren yabancı bir adam var.Jdownlaoder haricinde daha birsürü programların özel versiyonları var bir bakın derim .

(örn: Jdownloader ın içindeki özel scriptler stabil çalışmasını wait-time ı daha iyi saptıyor., tüm ünlü ve tanınmış Upload/Download siteleri için yapılan son scriptleri de indirerek güncel kalmasını sağlıyor.)

www.seba14.com

bir program tavsiyeside ben veriyim jdownloader hotfile rapidshare netload mediafire gibi sitelerden ve daha bünyesinde bir çok siteden download yapmaya izin veren bir programdır jdownloader.org

not: bu bilgiyi reklam olsun diye degil sadece yardımcı olabilmek için verdim

konuya cvp yazmışsın biz zaten bu yararlı bilgileri paylaşmak için buradayız, bilgileri reklam oluyor diye yazmamak bu siteye kötülük olur bence, bende jdownloader kullanıyorum yüze yakın site destekliyor

konuya cvp yazmışsın biz zaten bu yararlı bilgileri paylaşmak için buradayız, bilgileri reklam oluyor diye yazmamak bu siteye kötülük olur bence, bende jdownloader kullanıyorum yüze yakın site destekliyor

ya hocam bende bi ara jdownload ullanmıştım ama partlarda crc hatası var diyorduu bende yeniden cryploada döndüm :S cryptload da gzl ama rapidden başka siteyi desteklemiyor:S

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...