Jump to content

İŞyerİ İsmİ Ariyorum

sempatixxx

Recommended Posts

Arkadaşlar biz alüminyum doğrama-cephe kaplama ve pvc üzerine dükkan acıyoruz

ama türkçe güzel bir isim bulamadık eger yardımcı olursanız cok sevinirim aklınıza yatan türkçe

kulağa hoş gelen herşeyi yazın görüşleriniz bekliyorum

Bilinchard : icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Dexter.

Adam Türkçe diyor ingilizce öneriyorsunuz,ilginç...

“Ülkesini ve yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır.”

“Türk demek dil demektir. Millet olmanın en belirgin niteliklerinden biri dildir. ‘Türk milletindenim.’ diyen kişi her şeyden önce kesinlikle Türkçe konuşmalıdır.

Türkçe konuşmayan bir kişi Türk kültürüne ve milletine bağlılığını öne sürerse buna inanmak doğru olmaz.” ATATÜRK

Adam Türkçe diyor ingilizce öneriyorsunuz,ilginç...

“Ülkesini ve yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır.”

“Türk demek dil demektir. Millet olmanın en belirgin niteliklerinden biri dildir. ‘Türk milletindenim.’ diyen kişi her şeyden önce kesinlikle Türkçe konuşmalıdır.

Türkçe konuşmayan bir kişi Türk kültürüne ve milletine bağlılığını öne sürerse buna inanmak doğru olmaz.” ATATÜRK

Senin rumuzun ne anlama geliyor? Ben böyle bir türkçe görmedim.

Senin rumuzun ne anlama geliyor? Ben böyle bir türkçe görmedim.

Rumuzum İyi;Kötü Çirkin filminden.Türkçe değil ama bu tür formlarda çeşit çeşit rumuz kullanıldığı malum.En azından özellikle Türkçe dükkan ismi isteyen birine önermedim.

sanırım venedikli anlamına geliyor

Meşhur western filmi İyi Kötü Çirkin'de çirkinin tam adı tuko benedicto pasifiko huan maria ramirez.Filmde Cleant Eastwood karizmatik bir rolde ama en zor rol filmde çirkini oynamak.Ona izafen biraz değiştirerek kullandım.Yoksa Venedikli anlamında değil.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...