Jump to content

Radeon Hd 2400 Clone

bilalx3

Recommended Posts

merhaba arkadaslar öncelikle ben bi teknik servis elemanıyım ve guvenlik kamerası işiyle son dönemler iş yaptım ama her nekadar iş yapsam da işte profesyonel değilim neyse genelde tesadüf guvenlik sistemi kurdugumda bilgisayarlarda genelde ati çip setli olmasına özen gösteriyorum işin aslı bildiğimden değil önermelerinden her kurdugum yerde tesadüf ati x1550 chipsetli ekran kartlarına denk geliyordum ve adam normal televizyondan goruntu istediğinde s video cıkısı aracılıgıyla normal skart girişine bi duzenek saglayıp yani direk s video aracılıgıyla televizyona görüntuyu clonluyordum ama bu kez aynı işlemi ati redon hd2400 de basaramadım sadece ya televizyona goruntuyu verebiliyorum yada sadece normal monitöre aynı anda ikisine goruntu vermeyi basaramadım ati kullandıgı yazılım hep aynı yazılım ama sistemi devreye bir turlu alamadım bu işin aslı moralimi cok bozdu bu işi sonlandıramamak zoruma gitti aslında bana bi çözum sunarsanız arkadaslar minnettar kalırım inanın yarın kesin bu işi halletmem lazım ve ayrıca eger desteklemiyor derseniz ki bimiyorum hangi chipsetli ekran kartını onerirsiniz onuda solerseniz sevinirim s video cıkıslı olması lazım ve x1550 önermeyin cunku stoklarda o seri bulunmuyor şimdiden teşekkurler erken cözum sunarsanız inan cok rahatlarım saygılar herkese

catalyst control center da monitör ayarları olacak ordan ayarlayabilirsin tam olarak yerini bilemem ama ayarın ordan yapıldıgını biliyorum

hiç olmadı vga çıkışını rca çıkışına veya svideo çıkışına çeviren kablolar var örnek olarak gittigidiyor da rca to vga diye aratırsan neye benzediğini görürsün o da işini görür bir dvi to vga çevirici ile kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...