Jump to content

İe Uyumluluk Sorunu --yardım Lütfen--

Recommended Posts

www.haliselektrik.com sitesini daha yeni yayına soktum ama siteme bir de baktımki firefoxda sorunsuz çalışan site internet explorerda tam çalışmıyor.

Örneğin: yararlı linkler görünmüyor ve sağ üst köşedeki marquee komutuyla kayan resimlerim sağlıklı çalışmıyor.

Lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olsun. Bir siteyi tüm tarayıcılara nasıl uyumlu hale getiririz.

bende gayet güzel görünüyor.

arkadaşım firefoxda zaten çalışıyor. Explorerda yararlı linkler görünmüyor nir de sol üstteki markalar bölümündeki resimler takılmış gibi hep başa sarıyor. sanki cd dinliyorsunuz da cd takılı kalmış gibi...

Sanırım sen firefoxtan bakmışsın

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

NE KRAL! arkadaşlar, webmasterlar varmış bu sitede.. yeri gelince bol keseden sallaması kolay örnek var önünüzde bir yardımcı olun dedik kaç haftadır doğru dürüst bir cevap, bir fikir kıvılcımı bile yok.

hakikaten BRAVO.

Bende sağda solda arkadaşlara bu siteyi öve öve bitiremiyordum. abartmış mıyım acaba?

(Belki de bu yazım yüzünden ceza alabilirim ama ben de bu sitenin en eski üyelerinden biriyim. Fikirlerimizi özgürce söyleyebilmemiz lazım. Bu tepki de durduk yere oluşmadı heralde...)

Ayıp Ediyorsun beytorun.

Burada kimsenin cevap yazma zorunluluğu yok.

Ayrıca senin sitenin eski üyelerinden olmanın hemen cevap alıcaksın anlamına gelmez.

Eğer cevap alamıyorsan çözümü google da arıyacaksın.

Bu site Bir Vakıf Değildir.Herkese Yardım Eli uzatıcak diye üye olunurken şözlemeşde yazmıyor! Dikkatinizi Çekerim.

Ayrıca İe8 de aynı sorun bendede var.

Sayfa ie7 de ortada gözükürken ie8 de sola kayıyor.

sende çözümünü Hemen Cevap verebilecek Sitelere Yönel o zaman.

Kolay Gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...