Jump to content

Msn Konuşma Penceresinde Kamera Sorunu

Recommended Posts

Öncelikle Selamun Aleyküm TNCTR ailesi.Messengerda konuşma penceresindeki benim kameramı gösteren işarete tıladığım da Web Kameramı Göster seçeneği aktif değil.O seçeneğin altındaki Görüntülü Arama Başlat seçeneği aktif sadece.Yani kendi kameramı gönderemiyorum karşı tarafa.Ayrıca görüntülü arama yaptığımda yada karşı taraf bana yolladığında kameralar açılıyor fakat ben kendi ekranımda kendi kameramı göremiyorum.Kameram yokmuş gibi X işareti çıkıyor fakat karşı taraf beni görebiliyor.Yani karşı taraf açısından herşey normal.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden herkese teşekkürler...

ilk deneyeceğim şey,kamera driverını silip baştan yüklemek olurdu,bence denemekte yarar var.

Çözüm önerin için teşekkürler fakat daha önce zaten pc de kamera yoktu.Sürücüsünü falan yükleyip bağladığımda gayet normal çalışıyordu.Bir sürede sorunsuz bir şekilde kullandım.Bir sorun yoktu yani.Ben messenger araçlar seçenekler bölümünden kurcalarken bi hata yaptım sanırım.Sorun muhtemelen bu yüzden oluştu...

çözüm üretebilecek kimse yok mu..?yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

kardes şimdi sen ses ve goruntu kurulumundan kamerayı devre dışı bırak ardından araclar>secenekler> web kameramı göster kutusunun işaretli olduqundan emin ol > tekrar araçlar> ses ve goruntu kurulumundan kamerayı goster sorun çozulur bndede aynısı oldu bu şekilde düzelttm hade kolay gelsin.

Please register to see this content.

İndirin Kullandıgınız Sürümü Kaldırın Bunu Kurun

... Kolay Gelsin ...

What? Bu mu dur yani?

Benim sorunumla senin önerdiğin çözüm arasında hiçbir bağlantı kuramadım arkadaşım..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...