Jump to content

Msdnaa Üyelik ?

sarere

Recommended Posts

aaaa alalım ozaman arkadaşlar bilenler bi yardım etsinler yaw ben bedava falanda istemiyom sadece bana msdn üyeliğini versinler ordan kafama göre download yapayım yeter :) güvensinler yeter :clapping:)) paylaşmam :( forumlarda hahahahhaah tnctr hariç

Üniversitem anlaşmalı. İsmi var listede. Üyelik nasıl olur onu bilmiyorum, yardım edecek birisi yok mu ?

oyle gorunuyo ama olamıyosun para credi kartı hesabı ekranı geliyo bir süre sonra dünyanın çok seçkin üniverisitelerinde var o kampanya tuzlu olanlarında zaten dediğin şey olamaz tam bir saçmalık milyara yakın üni öğrencisi var dünyada canım tıbben imkansız!

cevapmı beklliyorsun soru işareti ile sonlandırmışsın cümleni?

Bir mahsuru yok bence, herkese bedava dağıtılmalı win7

Sanki Microsoft'dan Windows 7'yi yağmalıyormuşuz gibi cevap vermeyeceksin o zaman. Ayrıca Windows 7'yi sadece anlaşmalı üniversitelerde, bilgisayar ile ilgili bir bölümde okuyan ve sadece .edu uzantılı mail ile alabiliyorsun. Araştır biraz. Burada konuya saçma sapan mesajlar atma.

boşu boşuna uzatmaya gerek yok boyle bişey olamaz mantık olarak çok saçma dediğim çok seçkin zengin veletlerinin okuduğu abd ab kaynaklı ünilerde var bu olay daha xpden beri olduğuna inanıyosan gidersin öğrenci işlerine bedava win7 dağıtılıyomuş nasıl alabilirm diye sor kardeş onlarda boş boş baksın sana :D

hayır arkadaşlar saçma filan değil arkadaşın söylediği doğru

üye olup wimdows 7 visual sutudio 2010 başka programlar da indirebiliyosunuz. ama üyelik şartları tam olarak ne bilmiyorum arkadaşım msp yani microsoft student partner bunun dışında kimelr üye oluyor bilmiyorum üniversitenziin yurtdışında olamsına da gerek yok Türkiyedeki bi üniversiteyim ben de şartları arştırıp en kısa zmanda yazarım

kardeşim o goruntuler sana ait değil sanırsam saat 12 de çekilmiş arada 12 saat var nerdeyse indirilsede retail key verilmeden hiç bişeye yaramaz..indirmek ayrı şey lisans vermek ayrı şey..microsoft kopyasını zaten dağıtıyo onemli olan lisans

Arkadaşım indirirken lisans veriyor zaten. Üzeri sansürlenmiş, ss'lerde görmüyor musun ?

Arkadaşım indirirken lisans veriyor zaten. Üzeri sansürlenmiş, ss'lerde görmüyor musun ?

gozumden kaçmış pardon ama tüm öğrencileri kapsayan bi olay olduğunu sanmıyorum aylık üyelikli sistemidir bence credit card kısmı var beleş olacağını hiç sanmam olursada çok şaşırırım muhtemelen aylık öğrenci üyeliği gibi msdnin

gozumden kaçmış pardon ama tüm öğrencileri kapsayan bi olay olduğunu sanmıyorum aylık üyelikli sistemidir bence credit card kısmı var beleş olacağını hiç sanmam olursada çok şaşırırım muhtemelen aylık öğrenci üyeliği gibi msdnin

Bütün öğrencileri kapsayan bir olay değil zaten. Windows 7'yi sadece anlaşmalı üniversitelerde, bilgisayar ile ilgili bir bölümde okuyan ve sadece .edu uzantılı mail ile alabiliyorsunuz.

Q. Sisteme nasıl kayıt olurum?

A: Bu sistemden yazılım indirebilmek için geçerli bir kullanıcı olup olmadığınızı öğrenmek için Program Yöneticisi'yle iletişime geçiniz. Yukarıda bulunan Destek düğmesine tıklayınız.

MDSNAA da bulunduğun universiteyi seçtikten sonra sıkça sorulan sorulara baksaydın cevabı bulacaktın. Özetle universitende bu işle kim ilgileniyorsa ( destek sayfasında maili vardır ) ona gidip kaydını yaptırman gerekir. Genellikle bilgisayar mühendisliği dışında bir bölümde okuyorsan bu şansın pek olmuyor malesef..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...