Jump to content

Msn Kapanma Sorunu

Recommended Posts

Arkadaşlar arkadaşımın msn ine bir link yada bir dosya gönderdiğim zaman tıkladıgı anda msn'i kapanıyor... yani mesela ben bir şarkı atıyorum eger buna tıklarsa hemen kapanıyor msn i... sorun nedir neyden kaynaklanıyo yada çözüm yolu nedir arkadaşlar bilen var mı...

aynı sorun bendede var mail kutusunu açarsam yada görüntü resmini değiştirirsem kapanıyor.

Sadece regeditten çoklu oturum açma olayı yapmıştım önceki msn yide zap msn ile kaldırmıştım. işyerinde kurduklarımda aynı setup aynı çoklu oturum açma olayını yaptım onlarda sorun yok. ama kendi kullandığımda sorun var olmadı yeniden kaldırıp yükleyeceğim .çözümü bulursan buraya yaz ona göre davranalım.

ARKADAŞLAR O SORUN BENDEDE VARDI AMA BEN MSN 9.0 "ı SİLİP 8.5 "i TEKRAR YÜKLEDİM

MSN 8.5 YÜKLEDİKTEN SONRA YENİ SÜRÜMÜ İSTEMEMESİ İÇİN SİMGENİN ÜZERİNE GELİN VE SAĞ CLİCK YAPIN

UYUMLULUK ÜZERİNE GELİN BU PROGRAMI UYUMLULUK İÇİN ÇALIŞTIR DİYİP Windows 2000 "İ İŞARETLEYİN

SORUN KALKMIŞTIR VE ESKİ SÜRÜMÜ TEKRAR KULLUNIN :D

arkadaslar bnde dun iş yerındekı pc ye format attım barıs seven ın perfect xp sp3 lite edit v2 sini kurdum ... daha sonradan morning in mxp v2 sının vpi sinden programlar kurdum dogal olarak msn 2009 plus ı da kurdum... programı calıstırdıgımda yeni sürüm yuklemesı yapmamı ıstedı yaptım silver ida kurdum ama msn i acmak ıstedıgımde bı ıkı sanıyelık acılmadan sonra kendiliğinden kapanıyor. belki baglantıdandır dedım modem resetledım yok dns degıstırdım olmadı surumu kaldırıp eskıyı kurdugumda da yenı surum var dedı yıneyenı sını kurdum yıne acılmadı ve hala da acılmıo acılıyorda acılmıyor nedenı nı bı turlu anlayamadım. bı yardımcı olursanız sevınırım saygılarımla...

arkadaslar bnde dun iş yerındekı pc ye format attım barıs seven ın perfect xp sp3 lite edit v2 sini kurdum ... daha sonradan morning in mxp v2 sının vpi sinden programlar kurdum dogal olarak msn 2009 plus ı da kurdum... programı calıstırdıgımda yeni sürüm yuklemesı yapmamı ıstedı yaptım silver ida kurdum ama msn i acmak ıstedıgımde bı ıkı sanıyelık acılmadan sonra kendiliğinden kapanıyor. belki baglantıdandır dedım modem resetledım yok dns degıstırdım olmadı surumu kaldırıp eskıyı kurdugumda da yenı surum var dedı yıneyenı sını kurdum yıne acılmadı ve hala da acılmıo acılıyorda acılmıyor nedenı nı bı turlu anlayamadım. bı yardımcı olursanız sevınırım saygılarımla...

8.5 msn yi kurmadan önce eski iğrenç 9.0 msn yi tamamen kaldırınız indirdiğimiz

Windows_Live_Messsenger_8.5 sadce bi kere çift tıklayın 10 saniye bekleyin

başlata ve görev çubuğuna kısayolunu atar:D:D

üstelik çoklu msn dir güle güle kullanın:):download1::)

işte link

rar şifresi:

sevimliukala

http://u.nu/8rqs3[/CODE]

MSN 9.0 I KALDIRAMAYANLAR İSE BU YOLU İZLESİN

[CODE]- C:\\Program Files\\msn Messenger klasörünü silin.
- Başlat?a tıklayın, çalıştır?a tıklayın, regedit yazıp enter?a basın. Aşağıdaki anahtar adlarına kadar gelin ve onları silin.
- HKEY_LOCAL_MACHINE\\SOFTWARE\\Microsoft\\msnMessenger
- HKEY_CURRENT_USER\\Software\\Microsoft\\msnMessenger
- İndirmiş olduğumuz Windows_Live_Messsenger_8.5'i tekrar kurun.[/CODE]

• 3 hafta sonra ...

arkadaşlar sorunu anca çözebildim :) şu msn nin son sürümünde dediğim sorunları yaşayan arkadaşlar yani görüntü resmini değiştiremeyenler, e postasına bakamayanlar, msn üzerinden dosya alış verişi yapamaynlar yapcakları şey msn ikonuna sağ tıklayıp uyumluk modunun önündeki tiki kaldırmak. yani hiç bir uyumluk modunu seçmiyeceksiniz. bende sorun böyle ortadan kalktı. umarım sizlerde de işe yarar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...