Jump to content

Bu Resim Bazılarını Kızdırıcak Gibi

KemalALKIN

Recommended Posts

Mac üzerine tanımam. Aslında fotoğrafı biraz doğru yorumlayacak olursak, mac kullanıcısı genç bir adam. Şu an günümüzde de gençler windows dışında bir yere yönelmeye başladılar ve bu da genellikle mac ya da linux oluyor. Eee Mac'in de kalitesi tartışılamaz olduğuna göre gençler eninde sonunda doğru yolu bulacak gibi. Bu fotoğrafa yorum yapacak çoğu insan Macintosh kullanmadığı, hatta sadece temalarını gördüğü için bu kaliteden yoksun durumdalar. Keşke imkan olsa da bir Macbook'a 2000 lira ödeyip, kalitesini gördükten sonra yorum yapsalar...

mac in kalitesi falan yok.

Yok şu kernel güncellemesi yok bu kernel güncellemesi.

Yani benim anladıgım ve yorumladıgım microsofta çok benzeyen ama bir türlü istedigi başarıyı sağlayamayan bir firma

bece sadece parası olanların hava atma aracı olrak kullandığı makine

mac in kalitesi falan yok.

Yok şu kernel güncellemesi yok bu kernel güncellemesi.

Yani benim anladıgım ve yorumladıgım microsofta çok benzeyen ama bir türlü istedigi başarıyı sağlayamayan bir firma

bece sadece parası olanların hava atma aracı olrak kullandığı makine

Yanlış düşünce... Bende WINDOWS kullanıcısıyım ama MacOS 'nin WINDOWS'a göre daha iyi olduğunu düşünüyorum.. Hayır Apple firması yazılım ve donanımı aynı anda yürütebilen bir firma. Biz Türkiye olarak tabiiki doların pahalı olduğunu düşünüyoruz ama Türkiye dışarısında Apple ürünlerinin gerçekten ucuz olduğu görülebilir.

Apple ürünleri özellikle G5 gibi tasarım harikası bu makinayı ele alırsak çok iyi dizayn etmiştir... Ben Apple Mac 'i de severim işletim sistemlerinide...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...