Jump to content

Index Sayfama Ne Kaydedersem Boyut 2 Katı Oluyor.

Recommended Posts

Arkadaşlar okul sitesinin index sayfası 250 kb tı.Bu sayfanın kod kısmına ne yazarsam yada ne çıkarırsam kaydettikten sonra index sayfası bir önceki boyutun 2 katı oluyor.Mesala ben front page programını kullanıyorum.İndex sayfamda aşağıdan yukarı hareket eden resimli kayan yazı var.Bu kayan yazı üzerinde yapmış olduğum her türlü ekleme ve çıkarmalarda sayfayı kaydettikten sonra index sayfamın boyutu sürekli bir öncekinin boyutunun istisnasız 2 katı oluyor.Yani boyut 250kb sa 500kb ,bir sonraki sefer 1mb derken birkaç ekleme ve çıkarmada 32 mb oldu.Şimdiye kadar hiç başıma gelmeyen çok enterasan bir durum.Düşünün bir index safasının boyutunun bu şekilde olmasını.Şunu denedim kayan yazıda değilde başka yerde yaptığım ekleme ve çıkarmada da aynısı oldu.Bu olay sadece kod kısmında çalışırken oluyor.Normal taslakta çalışırken her şey normal.Diğer personel,etkinlikler vb. gibi sayfalarda olmuyor.Bir de arkadaşlar kod kısmında çalışırken klavye kısa zaman sonra çalışmıyor.Normal taslak safasına döndüğümde klavye çalışıyor.Hatta yaptığım çalışmayı kaydederken bile uzun süre bekledikten sonra kaydediyor.Dünden beri uğraşıyorum ama çözüm bulamadım.İnternette de bir çözüm bulamadım.Bu konuda yadım edeceğinizi düşünüyorum.

kod kısmında çalısırken klavye çalışmıyor demişsin tum bu olayların belkide pc den kaynaklanıyo siteyi başka bi pc den editlemeyi denedin mi?

veya dreamweaver kullanmayı dene birde not deftri ileditleme yap ve kaydet :D

veya dreamweaver kullanmayı dene birde not deftri ileditleme yap ve kaydet :D

Öncelikle teşkkür ederim.Dreamweaver kullanmasını çok bilmiyorum.İkincisi not deftri ileditleme yapmak nasıl oluyor.Biraz daha açıklarsanız çok mennun olurum.Başka bir pc den de denemedim.

Acaba bu sorun neden olabilir?Bunu çok merak ediyorum.Şimdiye kadar böyle sorunla hiç karşılaşmadım.Birde front page 3 kere silip yeniden kurdum olmadı.En son kızdım formatladım yine olmadı.Sıkıntı kod kısmında ama neresi?Bir çözüm bulsam çok iyi olacak.Güncelleme yapamıyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...