Jump to content

Adsl Hızınız Nedir Sizde

mucit41

Recommended Posts

Ben Kocaeli deyim Adsl hızım download indirme işlemimde 106 kbs den sıklıkla 0 a düşmekte sizlerde nasıllar.Burda herkes fikirlerini paylaşsınlar.

Türkiye çapında Adsl durumunuz nasıl düşükmü?Sıklıkla indirme işiniz 0 oluyormu?

benim hızım 512 ama faturada net 4 bu ttnetin allah belasını versin

santral uzak diye kopmalar oluyordu hızı 256 ya düşürdüler zor zahmet 512 ye çıkartabildim sık sık kopmuyor ama bazen koptuğu oluyor

ev telefonuyla bir yerle görüşmessen gelmiyor

dilekçe yazdık faturadaki tarifeyi 1mb ye düşürün diye hala yapacaklar keşke alternatif olsada kurtulsam şu ttnetten kapattıracam adamlar indirim yapmış onun parasını istiyolar şu 3 g yangınlaşsada kurtulsam ttnetten

internet Kullanımında Sıkıntı Yaşamak istemiyorsanız

en başta ttnetin verdiği modemlerden kaçının

ikinci olarak şuan piyasaya yeni sürdüğü ve adınıda 1 den 8 mbit,e kadar koydukları bağlantı türünüde seçmeyin

1024,256 olanını tercih edin zaten bunlar haricinde probleminiz varsa

ALLAH Kurtarsın diyim...

İstanbuldayım 8 Mbps Sınırsız kullanıyorum hız 900 KB ın altına düşmüyor tabi bunda Santralin kapı komşusu olmamımda payı var ;)

Turkcell 3g Kullanıyorum gayet hoş . Hız olarak 7.2Mb/per sec gördm idm ile indirriken üstelik sabit . Tabi Rapid Pre ile ;) . Tek Sorun kota , kotasız mevcut deıl cıkarsa dırek gecıcem kotasıza. Bu arada 3g heryerde yeterınce yaygın geçebilirsiniz. Sonucta uydu ile alakalı , konum cok fark etmıyor.

Sen Yine bi Trkcell bayi ile konus. Telefonlardaki hız ve cekim gücleri o USB STICK ler ile aynı değildir . Markma model de önemli telefonlarda. VıNN Modemler baya kuvvetlı

Edit : Sen yine dediğim gibi bi konuş TURKCELL bayi ile muhtemelen olumlu cevap vericeklerdir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...