Jump to content

Nlite Alternatifi Bulalım Arkadaşlar

KemalALKIN

Recommended Posts

2rma6jb.jpg

Aramızdan @morning ayrıldı bildiğiniz üzere:

@morning arkadaşımızın mxp yi yaptığı program hangisi bunu bulmamız lazım ki Türkler Modifiye işinde yeni bir çağa geçsin

yaptığı çalışmasında nlite kullanılmadan yapılan ilk ve tek Türk modifiye xp demişti

bunu gelin bulalım arkadaşlar bana katılanlar teşekkür butonuna bassın lütfen

hepimiz araştıralım bu forum hepimizin bilgi paylaştıkça çoğalır

linux un bir sürü modifiye programı var neden yaygın olan xp nin nlite dışında programları olmasın?

Başkasının yaptığı programla nasıl Türkler çığır atlıyor acaba? Bence sen milleti gaza getirip kendi işini gördürmek istiyorsun.

Sayın Adminim

Hepimiz Nlite mahkumu olduk alternatifsizlikten.

Ben seferberlik ilan edip bulmaya çalışalım diye çabalıyorum.

Elbet buluruz Allah ın izniyle.

• Administrator
Sayın Adminim

Hepimiz Nlite mahkumu olduk alternatifsizlikten.

Ben seferberlik ilan edip bulmaya çalışalım diye çabalıyorum.

Elbet buluruz Allah ın izniyle.

nLite oldukça iyi. Ne kusurunu gördün ki? Ayrıca morning o işlemleri manuel yapıyordu diye biliyorum.

Ben bütün çalışmalarımda kullandım nLite'yi ve hiç bir zararını görmedim. Stabilite bozma işide hikaye! Neyi çıkarıp neyi çıkarmayacağını ve yapacağın ayarları iyi bilirsen hiç bişi olmaz. Forumda dikkat ettiğim genelde nLite ve İE8 e karşı bir antipati var ama ben ikisinide kullanıyorum ve daha hiç problem yaşamadım!

Bilgisayar bozulduğunda format için kasayı kucaklayıp tamircinin yolunu tuttuğunuz zamanları unutmayın. Nlite ile kurulumu özelleştirmek bir yana sadece katılımsız hale getirmek bile büyük nimet bence. Artık ilköğretim öğrencisi bile kendi xp cd sibi yapıyor formatını kendi atıyor.

Tabi alternatiften kastınız daha gelişmiş bir programsa umarım öyle bişi vardır. Bulursanız seviniriz :D

"Modifiye Xp" yapmak belli aşamalardan geçmektedir hepimiz biliyoruz.Bu aşamalarda hfslip'den tut nliteye kadar her programdan çeşitli kademelerde KULLANILMASI GEREKEN kadar kullandığınız durumda stabilliğin bozulması gibi artık her konuda geçen ve klişe olan bu tabir ile karşılaşmazsınız bile.tugrul61'e katılıyorum stabillik olayı nlite gibi programları kullanmayı bilmeyen arkadaşların palavrasıdır.

Her iş,işini bilen işçinin elinde mükemmel olur.

Please register to see this content.

almeza diye bir program buldum arkadaşlar ama ingilizce ve paralı

tamam forumda varmış

yeni sürüm linkini veriyorum türkçe mevcut

http://rapidshare.com/files/303983853/Almeza.MultiSet.Professional.v7.1.353.REV.rar

Morning'i tanırım o beni tam olarak tanımasa bile... Nlite gibi yazılımların suçu kabahati yok sadece fazla kullanıldığı sürece hazırlanan projenin stabilizesini bozuyor. Ne kadar az nlite kullanılırsa iyidir. Daha önce ilk projemde bende bu sorunları yaşadığım için projemi bundan sonra manuel olarak yapmak daha iyi fikir dedim...

Burada morning sihirli bir değnekle işini yürütmüyor forumda herşey Manuel&Otomatik olarak anlatılmış o manueli seviyor ve çok da iyi yapıyor... Sizlere tavsiyem sizlerinde manuel uygulamalar sonucu projenizi çıkarmanız....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...