Jump to content

260 Tl Kadar Alınık Işlemci Ve Anakart

kacaksevgilim

Recommended Posts

AMD X2 245 AMD A64 II X2 Dual Core 245 2.9Ghz 2mb 938p - AM3 82,00$

ASUSTEK M2A74-AM SE ASUSTEK M2A74-AM SE 740G DDR2 VGA+S+L 940p/AM3 69,00$

toplam 151$ --->kdv dahil 255 tl

İkinci ek arıyorum Daha iyi parçalar dizebilmek için

dostum nerede oturuyorsun sole en ıyı sekılde yardımcı olım :)

amd phenom x4 9600 cpu

ve asus m378-vm anakartı

bunu buldum arkadaşlar 270 dedi.Adanada oturuyorum sizce almalı mıyım?

amd phenom x4 9600 cpu

ve asus m378-vm anakartı

dostum cpu phenom serısı oldugu ıcın eskı bır mımarıye sahıp ve pek basarılı oldugu solenemez

anakart eskı 780g mımarısıne sahıp gelecegı parlak deıl sana onerım ı beklersen hem temelı saglam 790fx hemde yenı mımarılı bır cpu olerım bekle bakalım :)

dostum cpu phenom serısı oldugu ıcın eskı bır mımarıye sahıp ve pek basarılı oldugu solenemez

anakart eskı 780g mımarısıne sahıp gelecegı parlak deıl sana onerım ı beklersen hem temelı saglam 790fx hemde yenı mımarılı bır cpu olerım bekle bakalım :D

DFI DARK DK 790FX-M2RS DDR2 PCIEX 165 ytl dir 3 adet pcıex 2.0 soketı vardır ve thırble crossfire yapabılırsın gercekten önerıoorum cunku bende kullanıoorum

AMD ATHLON 64 X2 DUAL 7750+ 2.7GHz 120 ytl cıvarında ve on numara cpu

bu numaradan tedarık edebılırsın dostum parcaları

borsapazar : 0216 550 14 08 :)

amd phenom x4 9600 cpu

ve asus m378-vm anakartı

anakart m3n78-vm esata destekli heralde? fiyat 2.el için biraz yüksek sayılır ama garantisi vardır heralde? parçalar güzel eski falan sayılmaz

anakart m3n78-vm esata destekli heralde? fiyat 2.el için biraz yüksek sayılır ama garantisi vardır heralde? parçalar güzel eski falan sayılmaz

slm öncelikle ikinci el ile uraşma arkadaşım sana sfır işlemci ve anakart adı söleyim ben genelde herkese bu işletim sistemini topluyorum ve suanda devam ediyorum 8 aydan beri öncelikle anakartımız cigabayt g31 fiyatı 120 civarında işlemci e 5200 intel dual core fiyatı 141 lira civarında sen 1 g rem alırsan 300 bulur ama sıfır bunlar ben kendimde bu işletim sistemini kuruyorum tavsiye ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...