Jump to content

Yeni İşletim Sistemimdeki Bir Hizmet

NoobAccountant

Recommended Posts

Bugünkü son sohbet konusu hakkımıda bi ankatle sonlandırıyorum ;)

Yaklaşık 1 haftadır yeni XP çalışmam üzerinde yoğunlaştım ve aklıma gelen bi hizmet için sizlerden fikir almak istedim.

Vistada 48px boyutunda XP'de ise 32pc boyutunda ikonlar kullanıyoruz ama basit bi reg ayarı ile bunu değiştirmek mümkün.

Bende bu reg ayarını gene basit bi SFX ile çalıştırma yoluna gittim ve sistemi kullanan kişi sistemin kurulumundan sonra isteğine göre 32 yada 48 px lik ikon boyutunu başlat menüsündeki iki tane exe ile seçebilecek.Ben sadece fikirlerinizi duymak ve son durumu paylaşmak istedim..

Birde logon ekranımı paylaşıcağım sizlerle...

2s0d75x.jpg

Başarıların Devamını Dilerim.

Ancak şunu belirteyim.

bu iş üstünde çalişan arkadaşlar öyle bir görsellik yapmaya çalişiyorlar ki inanın işletim sistemine bakmak bile istemiyor.

Öyle abartılıyor ki görsellik sonuç berbat ötesi oluyor.

Tavsiyem çok fazla aşırıya kaçmamanız yönündedir.

ayrıca reklam olsun ancak heryerde olmasın.

Kolay gelsin.

önemseyip yorum yazdığın için öncelikle teşekkür ederim pcmemo.

Görsellikte hep sadeliği sevmişimdir.Bu yayınlayacağım ikinci sistem olacak inşallah.şeffaflık sevdasına yada ne biliyim görsellik uğruna emeğimi heba etmeyeceğime emin olabilirsin ;)

Umarım logon ekranını beğenmişsindir.Muhtemelen uploadına yarın öğlen saatlerinde başyacağım

Reklam konusundada göze batan reklamlardan pek haz etmem.reklamımı oeminfo dan yaparım :)

daha önceleri hatırlarsanız web sitelerinde yüzlerce gif animasyonlu reklamlar bannerler göze hoş gelirdi ancak şimdi bakıyoruz da sadelik gerçekten önemli. Araştırman, bu olayı yakalaman ve beyin yorman şüphesiz takdir edilecek bir durum. sadece seninki değil bütün yaratıcı arkadaşların. emeğine saygım sonsuz, daha yaratıcı fikirler bekliyoruz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...