Jump to content

Akısoft Yardım

elturkmanıy

Recommended Posts

slm arkadaşlar akınsoft cafe plus 7 kullanıyorum ve yıllardır da kullanıyorum geçen gün benim ana ps çöktü

her zaman yaptığım gibi kurdum ama bu sefer açılan bilgisayarları kapalı görüyor ping atmadan görmüyor yani

yardımcı olabilecek arkadaşlara tşk ederım (linsanlı kullanıcıyım ) umarım doğru yerde açmışımdır konuyu

s.aleykum kardesım makınalardakı client'lerın ana makınaya otomatık pıng suresıne kaldır bu sorununu cozecektır bende ınternet cafe ısletıyorum. ana bılgısayarın lısans numaralarını akınsofttan yardım secenegının ıcınde lısansa tıklayarak kullanıcı kartındakı kodları gırerek al hıc bı sorun yasamazsın bu sekılde..

SAYGILAR

Arkadaşlar öncelikle merhaba Şuana kadar okadar cafeye denememe ramen akın softun en iyi çalışan versionu 7.3.3 oldunu gördüm ve performans harika işletim sistemlerini kasmadan calısa bilen bence 7.3.3 tavsiye ederim arkadaşlar size eyer yok ise bulamaz isenız link vere bilirim

arkadaşlar yorumlarınız için çok tşk ederım

sorun hal oldu clintleri güncelledim düzelti herkes ten allah razı olsun saygılar

arkadaşım aynı sorun bendede var.clinet güncellemelerini nasıl yaptın.

server programındaki kontrol>clinet güncellemelerindenmi yaptın yoksa.yeni clinet versiyonu mu yüklediserver dan yaptıysan clinetlerdeki deepi pasifleştirdinmi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...