Jump to content

Usb Aygıtı Tanınmadı

matrakfb

Recommended Posts

Arkdaşlar, 6 ay önce aldığım ve dün geceye kadar sorunsuz şekilde çalışan usb girişli oyun konsolum nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı "Bu bilgisayara takılı USB aygıtlarından birisi çalışmadğından dolayı Windows aygıtı tanıyamıyor" diye bir hata verdi. Bilimum tüm çözümleri denememe rağmen, henüz bir sonuç alamadım. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler...

arkadaşım. bu sorun benim başıma 2 kez geldi. arkada 4 tane usb girişi öndeki 2 tane usb girişine ne takarsan tak çalışmadı. ikisinde de ramini çıkartıp taktım ikisinde de kesin sonuç alarak bir dahaki açışımda sorun çözüldü. yani ra çıkart tak çözülüyor.

Diğer USB girişli aletler normal olarak çalışıyor. Yalnızca konsolutaktığımda bu uyarıyı veriyor. Takıp çıkardım, statik enerjiye boşaltıp tekrar taktım yine olmadı. Bu arada makine dizüstü... Cevap da geciktiğim için özür dilerim. Biraz beklemek istedim. Windows'a ve sony(pc markası) meaj gönderdim. Çok ilginç bir şekilde problemin kaynağını bilen yok. Kafayı yemek üzereyim...

sistemin nedir birde çıkarıp takınça tekrar bulumadı mı diyor

sitemim 2.4 ghz intel core 2 duo

4 gb ram

340gb harddisk

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...