Jump to content

1 Yillik A-squared Anti-malware 4.5 VİrÜs Programi

muhtar

Recommended Posts

boxshot_am_193x250.png

Son zamanlarda yapılan güvenlik testlerinden birinden aldığı birincilik derecesiyle adından söz ettiren, başarılı bir güvenlik yazılımı olan A-squared Anti-Malware için 1 yıllık ücretsiz lisans fırsatını kaçırmayın! Yazılımın normalde 1 yıllık lisans ücreti 40$’dır.

Bu fırsat üretici sitesinde 11 Kasım tarihinde, sadece 1 günlük olarak sunulmuştur.

Yapmanız gereken işlemler:

Buraya tıklayarak promosyon sayfasına girin.

http://www.emsisoft.com/en/order/24h/signup/

Lisansınız e-posta adresinize gönderilecektir (iletinin alt kısımlarında). E-posta adresinize gönderilen iletideki aktivasyon bağlantısını tıklayın.

Buraya tıklayarak Anti-Malware yazılımını indirip (64 Mb) kurun.

http://www.emsisoft.com/en/software/download/

Programı ilk çalıştırdığınızda giriş (logon) sayfasına kayıt formunda belirttiğiniz e-mail adresiniz (username olarak) ve şifrenizi yazın. Sonraki ekranda “Convert coupon code” bağlantısına tıklayıp gelen e-mailin alt kısmında verilen lisans kodunu girin ve işlem tamam…

şimdi arkadaşlar bu virüs programı yoksa sadece kötü yazılım temizleme aracı mı ben şimdi hem panda 2010 anti virüs hemde bu A-Squared Anti-Malware programımını kullanıyorum acaba bi cakışma yapabilirmi yardımlarınız için savolun

şimdi arkadaşlar bu virüs programı yoksa sadece kötü yazılım temizleme aracı mı ben şimdi hem panda 2010 anti virüs hemde bu A-Squared Anti-Malware programımını kullanıyorum acaba bi cakışma yapabilirmi yardımlarınız için savolun

Sayın "linea",

"Antimalware" tüm kötücüllere karşı, tüm kötücüllerin ilacı demektir; yani, virüse ek olarak: bakteri, truvaatı, solucan, gizli ajan, backdoor, spyware, hijack ve de aklınıza ne gelirse...;)

Antivirüs firmaları, ürünlerinin tüm bu kötücülleri önleyeceğini, yakalayacağını söylerler; bu söylemleri doğrudur; ama, kaliteleri ve güçleri oranında... Üreticilerin tümü de böyle olduklarını belirtmek için önceden koydukları "antivirus" şeklindeki adlarını "antimalware" olarak değiştirmek istemektedirler; ama "sıradan müşteriler bu değişikliği yanlış anlar ve müşteri kaybederiz" korkusuyla bu değişikliği yapmamakta, "spyware"lere karşı da etkin olduklarını belirtmekle yetinmektedirler...

Artık, adı "antispyware" olan -yani, yalnızca "spyware"lere karşı etkin olan yazılımların devri, ömrü bitmiştir.

"asquared" firması ise yeni (birkaç yıllık) bir üretici olduğundan ta başta adını "antimalware" olarak belirlemiştir...

Son bir öneri: Birden çok güvenlik yazılımı kullanınız; ama, birlikte -yani, eşzamanlı- kullanmayınız...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...