Jump to content

En Iyi şampuan ? Hangisini Kullanıyorsunuz ?

yigitemir

Recommended Posts

sabahları kalktığımda yastığın her yeri dökülmüş saç oluyordu bioxcin ile dökülmeden kurtuldum. bi arkadaşımız bioxcin kullanıyorum her gün traj olmak zorunda kalıyorum demiş bende hiç öyle birşey olmuyor yanlışın olmasın bir arkadaşımızda "yalnız fiyatı biraz kazık 54 lira 3 tanesi kampanyalı olarak" bu şekilde yorum yapmış her yerde 50 sen 54 e nasıl aldın merak ettim ;) işin şakası bir yana saç dökülmesinde faydasını gördüm kullanmayı düşünen arkadaşlara öneririm.

• Replies 94
  • Created
  • Last Reply
bir şampuana 50 tl vereceğime birkaç insanı lokantaya ******ürür karnını doyurur yada bir derneğe bağışta bulunurum,bune ya 50 lira ne demek,sadece kişisel fikrim,saygılar[/CODE]

Arkadaşlar Birbirlerinize Karşı Yok Clear Yok Head And Shoulders Gibi Markaları Öneriyorsunuz Ama Saçında Problemi Olan Şampuanları Denesin Hangisi İyi Geliyorsa Onu Kullansın Çünkü Her İnsanın Cildi Teni Vs.. Aynı Değil... Ben Şahsen CLEAR Sarı Kullanıyorum Saçlarım On Numara Ama Mecburiyetten Şampuanı 1 2 Seferlik Değişik Sabunla Yıkadım Şuan Kepek Yavaş Yavaş Azalıyor...

Katılıyorum. Herkesin derisi farklı ve saçın şampuana verdiği tepki de farklı! Bende kepek problemi var! Ben Head & Shoulders ı ilk 2003'te Almanya'dan gelen yeğenimde gördüm! Ve kullandım. Süperdi! 2006'da Türkiye'de çıktı ama 2003'te kullandığım etkiyi vermedi! ;) Clear Men'i (mentollü olanı) kullandım ilk başlarda iyiydi. Ama daha sonra kepeğe etki etmedi! Sanki kepek mübarek kepeğe karşı şampuanlara bağışıklık kazandı! ;) Berberimin tavsiyesiyle eczaneden ZETION aldım ilk kullanımdan itibaren kesin çözüm! İlk önce şampuanla saçın kirini tozunu alın sonra Zetion'u kullanın! Bu kepek için çözümdü. Yoksa normal kullanımlarda şampuanları deneyin hangisi sizin derinize iyi geliyorsa onu kullanın. Haci şakir'i bende kullanıyorum ama PH değerinden dolayı saç derisine iyi gelmeyebilir! Hacı'nın zeytinyağ katılı olanı kullanabilirsiniz!

SAYGILARIMLA

ALIAS007.gif

ALIAS007.gif

kepek şöyle oluşur.

kafadaki deri zamanla ölür.

vücuda göre kendini daha sık yeniler.

ölen deri mantarlaşır.bakterilerle birleşir.bu bakteriler kötü olan değildir.

yararlıdır.sonra bakterilerde ölünce derinin üstünde kepek dediğimiz olay meydana gelir.

bakteriler fazlalaşınca ölüm fazla olur ve çok olduğundan kepek gözle görülür hale gelir.

kepek şampuanları kepekleri temizlemez.

kepek şampunaları bakterilerin sayısını azaltır.

Arkadaşlar birçok şampuan kullandım en pahalı olanlarından biri olan VICHY bile kullandım ama inanın ki bana göre hepsi aynı ve şu an İPEK kullanıyorum çok da memnunum, tabi bu benim kendi görüşüm. Bir de arkadaşlar mümkün olduğu kadar yerli malı kullanalım benim ipeğe geçmemin nedeni bu yüzden zaten baktım ki güzel ben de devam ettim.

Dalin ile yıkananı civcivler görür (cik cik)

Dalinle yıkan civcivlere bak

Yanmaz gözlerim, kendini bırak

Saçlarım ipek gibi kolkum bebek gibi ( cik cik cik)

Heyyooo!!!

Nasıl anlattım mı arasıra Dalin ile yıkanırım . Gözlerim yanmıyor.. Ama hacışakir'de on numara....

5 10 sene once murat diye sunucu vardı sabah şekeri hatırlarsanız(kelleşen) onun lafı aklıma geldi evini tamire gelen inşaat amelerinin gür canlı saçlarını arap sabunuyla yıkadığını gorunce yurtdışından getirdiği 600$ şampuan dan yediği kazığı anlatıyodu kısaca ah bu genler herkez brad pitt angelina jolie olmak ister ;)

Arkadaşlar birçok şampuan kullandım en pahalı olanlarından biri olan VICHY bile kullandım ama inanın ki bana göre hepsi aynı ve şu an İPEK kullanıyorum çok da memnunum, tabi bu benim kendi görüşüm. Bir de arkadaşlar mümkün olduğu kadar yerli malı kullanalım benim ipeğe geçmemin nedeni bu yüzden zaten baktım ki güzel ben de devam ettim.

Evet

5 10 sene once murat diye sunucu vardı sabah şekeri hatırlarsanız(kelleşen) onun lafı aklıma geldi evini tamire gelen inşaat amelerinin gür canlı saçlarını arap sabunuyla yıkadığını gorunce yurtdışından getirdiği 600$ şampuan dan yediği kazığı anlatıyodu kısaca ah bu genler herkez brad pitt angelina jolie olmak ister :)

;)

Dalin ile yıkananı civcivler görür (cik cik)

Dalinle yıkan civcivlere bak

Yanmaz gözlerim, kendini bırak

Saçlarım ipek gibi kolkum bebek gibi ( cik cik cik)

Heyyooo!!!

Nasıl anlattım mı arasıra Dalin ile yıkanırım . Gözlerim yanmıyor.. Ama hacışakir'de on numara....

;) mükemmel .

bir şampuana 50 tl vereceğime birkaç insanı lokantaya ******ürür karnını doyurur yada bir derneğe bağışta bulunurum,bune ya 50 lira ne demek,sadece kişisel fikrim,saygılar[/CODE]

işte cevap bu ülkemde insanların %90 açlık sınırdayken çöpden ekmek toplayan insanlar varken aş evlerinin önü tıka basa doluyken millet evine bir ekmek ******ürme çabası içindeyken yarın ne olacak diye düşünürken 50 tl şampuan almak nerde anca bir gurup azınlık alır oda anca ülkemin %10 insanı bu parayı verir saygılarımla

işte cevap bu ülkemde insanların %90 açlık sınırdayken çöpden ekmek toplayan insanlar varken aş evlerinin önü tıka basa doluyken millet evine bir ekmek ******ürme çabası içindeyken yarın ne olacak diye düşünürken 50 tl şampuan almak nerde anca bir gurup azınlık alır oda anca ülkemin %10 insanı bu parayı verir saygılarımla

Zaten şampuana 50 tl verilmez .Sonuna kadar katılıyorum bende .

Öncelikle saça uygun şampuan seçilmeli, içerik olarak bütün şampuanlar aşağı yukarı aynı. Hiçbir şampuan kelliğe çözüm değildir. Bitkisel şampuanlar tercih edilmelidir. Çünkü kimyasal katkısı daha azdır. Ama kelliği durdurmak için hiçbir şampuan çözüm değildir. Akacak kan nasıl damarda durmuyorsa, dökülecek saç da başta kalmıyor:) ;)

Bioxin kullanıyorum,saç dökülmesini durdurdu gibi, ama saç dışında bütün vücut tüylerini coşturdu, hergün sakal traşı olmaktan iflahım kesiliyor:)

Yukarıdakine gülünür ama ben hepinize abi tavsiyesinde bulunayım. Bioxcin den şaşmayın. Saç tipinize göre olanını alın ve haftada iki defa kullanın. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Zaten tanesne 50 TL veren yok ;) 3 tanesi 50 TL nerenizle okuyonuz yazıları :)))

kimse kimseyi bir sebepten neden yada niçin diye yargılamıyor,istersen 100 -150 ver bir yada üç şampuana,kendi fikrimi söyledim yorumumu yazdım,neremizle okumaya gelince sen nerenle yorumladıysan bizde  oramızla okuduk ve cevabımızı yazdık,kendi kişisel fikrim diye yazdığım halde senin böyle nerenle falan filan gibi cümleleri kurmanı kendine yakıştırıyormusun bilemem ama ben yaşım gereği fazla ileri gitmeden ,uzatmadan noktayı koyuyorum[/CODE]

kimse kimseyi bir sebepten neden yada niçin diye yargılamıyor,istersen 100 -150 ver bir yada üç şampuana,kendi fikrimi söyledim yorumumu yazdım,neremizle okumaya gelince sen nerenle yorumladıysan bizde  oramızla okuduk ve cevabımızı yazdık,kendi kişisel fikrim diye yazdığım halde senin böyle nerenle falan filan gibi cümleleri kurmanı kendine yakıştırıyormusun bilemem ama ben yaşım gereği fazla ileri gitmeden ,uzatmadan noktayı koyuyorum[/CODE]

Arkadaşlarım, Abilerim ve Amcalarım, Bayanlar var isede ; Ablalarım ve Teyzelerim ;) Burası Özgür Bir Türkiye... Herkes istediğini alabilir ve kullanabilir. Her şey tüketici denge maksimizasyonuna göre. Her şey üretici ve tüketicinin kurmuş olduğu talep eğrisine göre değişir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...