Jump to content

En Iyi şampuan ? Hangisini Kullanıyorsunuz ?

yigitemir

Recommended Posts

kafan hergün yıkasanda yağlanıp kaşınıyorsa kıremsiz şampuan kullan yani arındırıcı yada benim gibi yeşil sabun pazarda satılanlardan al kullan

kepek var diyorsan yıkarken iyi durula çok sıcak yada çok soğuk suyla yıkama sabunda fazla kuruttuğu için cildi sabun kullanma derim

dökülme için diyorsam dökülmeye karşı schwarzkopf un bc bonacura dökülmeye karşı şampuanı iyidir ama fazla bi beklentin olmasın ferahlatıcı etkisi vardır toniyide var 100 lira ama parana yazık şampuanıda 40 lira sonuç olarak genetik dökülmenin önüne geçemezsin

• Replies 94
  • Created
  • Last Reply

insanın cildine göre değişiyor anlaşılan kimine iyi gelen kimisine yaramıyor en iyi çözüm kendine uygun olanını kullanmak. ben ipek kepeğe karşı etkili olanını kullanıyorum. diğer pahalı ve iyi şampuanlar nedense kepek yapıyor.

Benim saçlarımdan yana sorunum yok Allaha şükür yaşım 41 yaşıma göre gayet gür saçlarım var ama beyazlıyor artık. ben uzun süredir şampuan kullanmıyordum. geçen markette annem alalım dedi hangisi iyi dedi. benim bildiğim en iyi şampuan gençliğimden beri Pantene dir. öyleki pantene nin bazı dr yakınları ile sohbetlerimde yaraları bile iyileştirdiğini duymuştum.

head and shoulders kepeği önlüyo ama bnm saçımı döküyo.o yüzden

''My name is Cristiano Ronaldo an I use CLEAR FOR MEN''

İşte olay bu. Sonuna kadar katılıyorum. Bende ikisini bir kullanıyorum. Head and shoulders benim de saçımı döküyor. Olmazsa Clear man e devam edim . Adananın en iyi kuaförü olan; Sosyete Burhan. Clear Mani tavsiye ediyor.

My name is Sosyete Burhan an I use CLEAR FOR MEN :)

bide memlekette kriz var diyorlar töbe yalan baksana forumdaki arkadaşlar hep marka şampuan kullanıyor siz ne kullanıyorsunuz diye soruyorsanız bizler valla ne yalan söyleyeyim ne bulursak onu kullanıyoruz ekseri açık şambuan kullanıyoruz iki lira ver bir şişe doldur şampuan kullan bol bol gariban işi

saç ve kepek için en iyi sabunu kükürtlü ve zeytinyağlı sabunlardır arkadaşlar ve onlar da aktarlarda bulunur

paranızın kime gittiğine dikkat edin.ismindeki hacıya bakıp hacı şakiri yerli sanmayın sahibi colgate-palmolive.

bunun gibi procter&gamble unilever gibi devlerin perde arkasında kimlerin olduğunu iyi araştırın.

ne olacak canım alt tarafı bir şampuan demeyin.bir şampuan bir şampuandır

Arkadaşlar Birbirlerinize Karşı Yok Clear Yok Head And Shoulders Gibi Markaları Öneriyorsunuz Ama Saçında Problemi Olan Şampuanları Denesin Hangisi İyi Geliyorsa Onu Kullansın Çünkü Her İnsanın Cildi Teni Vs.. Aynı Değil... Ben Şahsen CLEAR Sarı Kullanıyorum Saçlarım On Numara Ama Mecburiyetten Şampuanı 1 2 Seferlik Değişik Sabunla Yıkadım Şuan Kepek Yavaş Yavaş Azalıyor...

Arkadaşlar Birbirlerinize Karşı Yok Clear Yok Head And Shoulders Gibi Markaları Öneriyorsunuz Ama Saçında Problemi Olan Şampuanları Denesin Hangisi İyi Geliyorsa Onu Kullansın Çünkü Her İnsanın Cildi Teni Vs.. Aynı Değil... Ben Şahsen CLEAR Sarı Kullanıyorum Saçlarım On Numara Ama Mecburiyetten Şampuanı 1 2 Seferlik Değişik Sabunla Yıkadım Şuan Kepek Yavaş Yavaş Azalıyor...

Haklısınız.

Bioxin kullanıyorum,saç dökülmesini durdurdu gibi, ama saç dışında bütün vücut tüylerini coşturdu, hergün sakal traşı olmaktan iflahım kesiliyor:)

Bende bioxcin yıka ve çık kullanıyorum ;) bende kıl mıl olayı olmadı ilginç birşey olmuş sende hocam ;) yalnız fiyatı biraz kazık 54 lira 3 tanesi kampanyalı olarak :H:))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...