Jump to content

En Iyi şampuan ? Hangisini Kullanıyorsunuz ?

yigitemir

Recommended Posts

Arkadaşlar sizce en iyi şampuan hangisi ? Hangi şampuanı kullanıyorsunuz. Ben Clear Man ve Head and shoulders arasında kaldım. İkisini de kullanıyorum ama Head and Shoulders daha iyi geldi. Ama bana iyi bir kuaför Clear mani tavsiye etmişti. Tavsiyelerinizi bekliyorum. :p

• Replies 94
  • Created
  • Last Reply
birçok şampuan denedim, clear,pantene..vs en son head and shoulders da karar kıldım,kepeği önlüyor,ama dökülmeyi maalesef hiçbir şampuan önleyemiyor,ailede kellik varsa kurtuluşunuz yok gibi :)

Ailede kellik yok :) Babam 50 yaşını geçti fırça gibi saçları. Benden iyi saçı var diyebilirim. Hemde kıvırcık benimkisi düz . Ama emmioğullarından biri keltoş. Saçı döküldüğü için kafasını haftada bir sıfıra vurduruyor ve şapkayla arkadaşlar :p Onun dışında Genel olarak kellik yok yani.

Ailede kellik yok :) Babam 50 yaşını geçti fırça gibi saçları. Benden iyi saçı var diyebilirim. Hemde kıvırcık benimkisi düz . Ama emmioğullarından biri keltoş. Saçı döküldüğü için kafasını haftada bir sıfıra vurduruyor ve şapkayla arkadaşlar :p Onun dışında Genel olarak kellik yok yani.

o zaman saçını deterjanla yıkasan da sorun olmaz :)

Arkadaşlar head shoulders pantene elidor vb şampuanlar denedim ama hiçbiri benim kepek sorunumu bi türlü çözemedi en son çareyi elseve ile buldum arkadaşım :p eğer kepek sorunun varsa elsevenin mavi renkli olanı var onu tavsiye ederim benim şaçımda 1 hafta içinde hiç kepek kalmadı :)

Saf beyaz sabun.Önce kepek yapıyor sandım.ama gün geçtikçe şampuanlardan çok daha iyi olduğunu gördüm.Yada benim saça tam uydu diyelim.Sizde deneyin...birsürü kimyasalları hem kafanıza sürmezsiniz.hemde tonla para vermezsiniz.Saf olanı aktarlarda var.ben marketten alıyorum.....

heyy dostum clear al birde elma sirkesi sacını 2 sefer clear la yıka sonra %90 su %10 elma sirkesini karıstır saclarına sür ve 5 daka bekle sampuan sürmeden direk su ile durula farkı görüceksin benim taktiğim buu sacı acaip yumusatıo haaa sirkeyi fazla kacırırsan kafa yapıo ama .. :) ..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...