Jump to content

Mp3 Ler Ms-dos Uygulaması Olarak Görünüyor

mai_brs

Recommended Posts

Öncelikle Selamun Aleyküm TNCTR ailesi...bilgisayarıma yeni indirdiğim mp3 ler MS-DOS UYGULAMASI olarak görünüyor.Simgeleri exe simgesi gibi aynı.mp3 leri sürükleyip winampa bıraktığımda sorunsuz bir şekilde çalıyor.ama mp3 lerin üzerine çift tıklayıp aç dediğimde 1 saniyelik ms-dos penceresi açılıp kapanır gibi oluyor başka da birşey olduğu yok.mp3 lerin adını değiştirip uzantılarını .mp3 olarak yaptım yine de birşey değişmedi.konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler...

Mp3leri hangi programla ilişkilendirdin? Belki ilişkilendirdiğin program bozulmuştur.

Winampı mp3 dosya türlerini tekrar winampla ilişkilendir.

herhangi bir programla ilişkilendirmedim mp3 leri.yani daha önceden varolan mp3 ler zaten winampla ilişkilendirilmiş durumda.bu mp3 leri internet download manager ile çektim.acaba o yüzden olabilir mi?yada başka bi problem var.bu mp3 lere sağ tıklayıp özellikleri seçtiğim zaman programla ilişkilendirme seçeneği yok.

Dosya Türü: MS-DOS UYGULAMASI

Açıklama: (Bu Bölümde Parça ismi yazıyor ) şeklinde görünüyor...

mp3sorunlar.jpg

mp3sorunlar2.jpg

yardımlarınızı bekliyorum

Şu şekilde.Misal olarak resim dosyasının ilişkilendirmesini gösterdim;

30vce21.jpg

göstermiş olduğun örnekteki 2 nolu ''Değiştir'' butonu malesef çıkmıyor dosyanın özelliklerinde.bende caps ekledim.yardımın için teşekkürler

Gördügüm kadarıyla uzantası .blogspot mu ? Uzantısının mp3 olarak oldugundan emin misiniz? Sanki orda bir problem var gibi görünüyor. Herhangi bir sayfada mesela Belgelerim Araçlar/ Klasör Seçenekleri/Görünüm/Bilinen dosyalar için uzantıları gizle tikini kaldırıp uzantılarına bakar mısınız..

Gördügüm kadarıyla uzantası .blogspot mu ? Uzantısının mp3 olarak oldugundan emin misiniz? Sanki orda bir problem var gibi görünüyor. Herhangi bir sayfada mesela Belgelerim Araçlar/ Klasör Seçenekleri/Görünüm/Bilinen dosyalar için uzantıları gizle tikini kaldırıp uzantılarına bakar mısınız..

vermiş olduğun yöntem sayesinde sorunum çözülmüştür arkadaşım.çok sağol.ancak şimdi o şekilde olan bütün mp3 lerin uzantısını değiştirmem gerekecek.eee zahmetsiz rahmet olmaz dimi sonuç itibariyle... :p

vermiş olduğun yöntem sayesinde sorunum çözülmüştür arkadaşım.çok sağol.ancak şimdi o şekilde olan bütün mp3 lerin uzantısını değiştirmem gerekecek.eee zahmetsiz rahmet olmaz dimi sonuç itibariyle... :p

Rica ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...