Jump to content

Wireless Modem Testi

Strestr

Recommended Posts

Arkadaslar yaklasik 20 gün önce Netmaster 2014PW marka 1 adet modem ve 2 adet Netmaster WN-R300U marka usb wireless adaptor aldim cihazlarin kullanma kılavuzlarından tutunda heryerinde modem icin 125 mbps baglanti hizi ve adaptorler icinde 802.11n destekli 300 mbps kablosuz baglanti hizini network icinde destekledigi yaziyordu modemi kurdum ve 54 mbps üzerine cikamadim teknik servis ile yaklasik 10 ar dakikalik görüsmelerden sonra cihazin gercekten desteklemedigini ve distiributor firma ile gorusme yaptiklarini soyledi bende urunu 125 mbps desteklemedigi icin geri iade ettim ve gidip ucuz urun secmektense airtes 5054 marka wireless modem aldim gercekten urun boyutsal olarak cok buyuk ama hizi gayet iyi yalniz yine netmaster kendini gosterdi aldigim adaptorler 150 mbps hizini malesef gecemiyor icindeki tüm ayarlari yaptim herseyi denedim yazilim guncellemesi dahil olmak üzere herseyi yaptim ama 150 mbps i gecemedim airtes ile gelen adaptor ile 300 mbps baglantiyi sagliyorum ve gercekten kablo ile baglanti kurmus kadar hizli veri iletisimi aliyorum yani diyecegim su yukarida belirtmis oldugum netmaster urunlerini eger tercih edecekseniz üzerinde yazanlara aldanmayin bu ürünlerin sadece kutularindaki hizlardir bunlar gerçekte bilgisayar baglantisindan sonra bu yazili özelliklere ulasamiyorsunuz artik bende adamlarla ugrasmaktan sıkıldıgım icin adaptorleri geri iade etmiycem mecbur boyle elimde patliycak ama verdigim paraya aciyorum acikcasi ben bir deneme yaptim ve görmüs oldum sizlerde yanilmadan once bu yaziyi okursunuz umarim.

• 3 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Daha önce kullanıp olumsuz izlenim edindiğim bir ürün için Hepsiburada.com a yorum yazmıştım. Yorum olumsuz diye yayınlanmadı. Diyeceğim şu ki Hepsiburada.com daki yorumlara da körlemesine inanmayın!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...