Jump to content

Rapiddown 5.9

bodamyali

Recommended Posts

Eski sürümleri inen zipli ya da rarlı dosyalar için sürekli hata veriyordu.. Anlaşılan bunda da durum aynı...

Ancak bazılarında hata vermesi bazı kimselerde vermemesi ilginç bir durum... İşin sırrı nedir?

Belkide rapid şifresi olanlarda sorunsuz çalışıyor ama rapid şifresi yoksa hasarlı indiriyor.

Programı az önce indirdim ve rapidsharede yüklü ufak bir dosyanın linkini yapıştırıp inmesini bekledim.

Dosya başarıyla indi. Sonra winrar dosyasına çif tıkladığımda arşiv hasarlı mesajı verdi.

Acaba eksik mi indiriyor diye inen dosyayı kontrol ettim. Vede gördüklerime inanamadım. :D

Program benim dosyam ile alakalı hiç bir şey indirmemiş. Sadece defalarca rapidsharenin sitesini ard arda kopyalamış.

Yani inen dosyanızın sonuna .html yazarsanız programın kayıt ettiği sistenin önizlemesini görebilirsiniz....

Bence bu program gecici bir süre için çalışmış ve ardından kullandığı premium şifresi yasaklanmış olabilir.

Yada benzeri bir şey...

Bu nedenle @bodamyali arkadaşımıza suç bulmayınız...

İyi günler...

Bu ne yahu? Indırıyor diye bende heyecan yaptım bi an. Hadi arşivlere bi bahane bulmuş arkadaşlar ama müziklere ne demeli? :D Peeeeh

Edit: Bence durum şu. Program kendi sitesinde aynı boyutta, aynı isimde ve aynı uzantıda bir dosya oluşturuyor. Bunuda rapidden iniyormuş gibi gösteriyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...