Jump to content

Windows 7 Ye Geçmemde Bir Sakınca Varmı?

serdar59

Recommended Posts

Merhabalar ben serdar.

gelelim konuya

işte Sistemim

P4 2.4 presscot işlemci

1024 ram

128 mb - nvidia fx 5200

160 gb hdd

sorun ise şurda başlıyo

benim bilgisayarımın parçaları eski olduğundan windows 7 ye geçince sorun yaşama - hız ve performans ta düşüklük vesaire olurmu?

ben çok çeşitli oyunları oynayabiliyorum windowsumda gayet seri hızlı bi şekilde

daha dorusu herhangi bi işletim sisteminde

(ubuntu xubuntu kubuntu edubuntu pardus archlinux zenwalk debian ) gibi linux işletim sistemlerinde bile wine vesaire sayesinde gayet hızlı bi şekilde birsürü oyun oynayabiliyorum.

sinema ve müzik severim hergün en azından 1 dvd film izlerim - müzik dinlerim (ses kartım onboard - ses sistemim jwin 5.1)

windows 7 ile ram kaybım olurmu yada herhangi bi düşüş yaşarmıyım?

oyunlarımı rahatça oynayabilirmiyim?

performans nasıl olur?

pcmin onboard ses kartını jwin 5.1 ses sistemim ile kullanıyorum (stereo) sorun vesaire çıkarırmı.

cevaplaya bilcek olan veya yorum yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

arkadaşım ilk başta bilgisayarındaki işletim sistemi ile sıkıntın yoksa hıç win 7 ye geçme benım yegenımde seninki gibi amd 2600 işlemcili 1.,5 gb ramli 256 fx 5500 ekran kartlı eski bir bilgisayarı vardı win7 kurdu bilgisayar xp kurulu celeron 400 den bile berbat bir duruma geldi bunun sebebide sanırım anakartın win 7 driverlarının bulunmaması ve win7 nin kendi microsoft driverlarını kullanmasına bagladım neyse sonucta yegenim ışık hızına varan bir süratle xp geri döndü sonuç olarak xp ile sorunun yoksa macera arama kendine derim, sevgiler ve saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...