Jump to content

Windows 7 Ye Sata Driver Ekleme

gokhanb

Recommended Posts

:D:) merhaba elimde Windows 7 nin 22 Ekimde piyasaya sürdüğü bir sürümü mevcut, kurulum yaparken bende Hdd min daha doğrusu Anakartımın SATA-RAID sürücü dosyalarını istedi, bunları Flash bellek yardımıyla atıp kurulumunu yaptım neyse Nlite programında da sata sürücülerini ekleyecektim ama Win7 klasörünü seçince "i386 veya AMD64 " dosyalarının olup olmadığını soruyor, acaba Windows 7 ye nasıl sata sürücülerimi entegre edebilirim..Teşekkürler..

Öncelikle konu yanlış yerde,Bunu raporlamam lazım ama zaten üste çıkınca mod arkadaşlar taşırlar konuyu uygun yere.

Sorunuza gelince,

Windows 7'yi Nlite ile modifiye edemezsiniz..Anca Vlite ile olur ama driver eklenirmi.....bilemiyorum.Windows 7 modifiyesi için çşitli programlar var elimizde,yabancı kaynaklı bunlar ama 7 ve vista modifiyesi windwos xp den çok çok farklı bir şekilde olduğu için girişmenizi önermem.

Onu yerine bios dan SATA ile ilgili seçenekleri bir kurcalamanızı öneririm..

kusura bakmayın yanlış yere açmışım, nyse dediğiniz gibi Vlite programını kurup denedim, Sata-Raid Sürücülerini ekledim bugün yarın deneyeceğim inşallah stabil çalışırda bi sıkıntı yaratmaz, sadece buradaki değil site genelindeki paylaşımlarınız ve yardımlarınızdan dolayı hepinize daha doğrusu emeği geçen herkese TEŞEKKÜR EDERİM...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...