Jump to content

Win 7 De Messenger Adres çubuğunda çift Görünüyor.

ArArMiSiN

Recommended Posts

Aynı sorunla benle karsılastım arkadaşıım ayrıca Sag alt kösede Sistem Tepsisine kucultulmus sekildede gorunmuyordu..Msn'i kapatmak ıstedıgımde Simge durumundayken sag tıklayıp oturumu kapat diyordum.. Msn 9 'u kaldırdım suan Eski sürümü kurmaya calısıyorum ondada Bilgisayarınızda yeni surum mevcut oldugundan kurulum gerceklestırelemiyor diyor..Kafayı yemek uzereyim

eski sürümü kurduğunda açmıyor zaten

yeni sürümünü yükle diyor (ben 8.5 i kullanıyordum, yenisi olmazsa giremezsin dedi kibarca :) )

Arkadaşım forumda verilmiş bi cok yontem eski surumle kullanılabiliyor.

Burayı incele istersen..

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=114055';

arkadaşlar fazladan bi gereksiz pencere rahatsız ediyor ama çözümü var :) program files a girin ordan windows live klasörü orndandan messenger klasörü ordaki msnmsgr dosyasını sag tıklayıp özelliklerde uyumluluk modunda vista servis pack2 modunna çevirin. msnyi yeniden açtıgınızda sorun yok artık :)

arkadaşlar fazladan bi gereksiz pencere rahatsız ediyor ama çözümü var :) program files a girin ordan windows live klasörü orndandan messenger klasörü ordaki msnmsgr dosyasını sag tıklayıp özelliklerde uyumluluk modunda vista servis pack2 modunna çevirin. msnyi yeniden açtıgınızda sorun yok artık :)

dediğin gibi yaptım işe yaradı benimde canımı sıkıyordu bu olay msn görev çubuğunda boşuna yer kaplıyordu :D

kısayoluna sağ tıklayıp özellikler deyin ardından uyumlulukta uyumluluk modu var onu windowd,s sp3 yapın çalıştırın tamam...

Abi öylede yapancı görev çubugundan geri gelmiyor ve oturum açarken hata veriyor.Klasik windows bir sorunla karşılaştı v.b.Microsoft yeni bir işletim sistemi çıkardı ama daha kendi programı verimli çalışmıyor.Yeni bir sürüm gerekli

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...