Jump to content

Disk Bölümleme Yaptım Sonuç şu :s

KemalALKIN

Recommended Posts

ubuntu ve linux vardı vede xp vardı

ubuntu ve linux vede xp yerini sildim

bölüm oluşturdum I oldu :)

bunun yüzünden katılımsız programları kullanamıyorum

bunu çözermisiniz ne yapmalıyım

ha d vardı oda c oldu harfi

d yi silmeden nasıl düzeltirim

gerekirse format atıcağım

lütfen yardım edin

tek hdd üzerinde çalışıyorsan

pc o harfleri nasıl veriyor nasıl değiştiriyor bende bilmiyorum ama format cd sini tak

sana lazım olan bölüm hariç diğerlerini sil ancak o şekil kullandığın işletim sistemi eğer vista veya 7 ise disk yönetimine gir cd sürücü varsa çıkar çünkü o bile bir böüm teşkil eder ordan sürücü veya yolu değiştir diye bi seçenek var biçimlendirmeden ordan halledebilirsin olmuyorsa verilerini yedeklemenin yoluna bak yada proğram araştır vardır mutlaka kolaygelsin

Şimdi ubuntudatım tam hatırlamıyorum ama Bilgisayarıma sağ tıkla Yönet e gir. Disk yönetimini seç. İstediğin sürücüye sağ tıkla ve sürücü harfini değiştir de. Burdan yapılıyor ama tam olarak adres vermiş olmayabilirim. Hatırladığım yol burası. Girip karıştırsan hemen bulursun. Şimdi bilgisayarı kapatamıyorum çalışan uygulamalar var ama birkaç saat sonra windows a geçer tam yol veririm.

Şimdi ubuntudatım tam hatırlamıyorum ama Bilgisayarıma sağ tıkla Yönet e gir. Disk yönetimini seç. İstediğin sürücüye sağ tıkla ve sürücü harfini değiştir de. Burdan yapılıyor ama tam olarak adres vermiş olmayabilirim. Hatırladığım yol burası. Girip karıştırsan hemen bulursun. Şimdi bilgisayarı kapatamıyorum çalışan uygulamalar var ama birkaç saat sonra windows a geçer tam yol veririm.

öylede olmuyor uyarı veriyor hata veriyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...