Jump to content

Işlemci Desteği

kacaksevgilim

Recommended Posts

mevcut sistemimde değişikliğe gitmek istiyorum arkadaşlar.

şuanki sistem

Gigabyte GA945PLM-S2 anakart

E2200 dual cpu işlemci

350 WATT psu

3 GB 667 mhz ram

7300 SE ekran kartı

Sata 250 GB VE 160 GB HDD

Hepsine birden yüklenemeyeceğim o yüzden tek tek değiştirmek istiyorum.İlk olarak işlemciyi E4500 veya 4600 takarsam performansı nasıl etkiler? birde mevcut psu yeterli mi bu işlemci için?Daha sonra alacagım ekran kartıyla beraber yeni psu alırım.birde arkadaşlar işlemcinin watt değerini nerden öğrenebilirim?

ben e4400 kullandım gercekten cok ıııı bı cpu tavsıyye ederım ve kesın önerırım

Zamanında alamamıştım şimdi gerçekten çok ucuzlamış.Mevcut sistemdeki PSU bu işlemciye yeter mi acaba?

bende dfı dark lanparty 790fx

amd athlon x2 7750 2.7 ghz

his hd4850 ıceq turbo yu 300 watt la calıstırıom senınkı her turlu calısır

Teşekkürler alım-satım bölümüne ilanı açayım bakalım kısmetse burdan alırız:)

bulabılırsen sıfırını al yorgun cpu alma

Bir iki yere baktım ama stokta kalmamış.Sanırım artık üretilmiyor yada ben bulamadım.Yorgun CPU derken orayı anlamadım da :dribble:

yanı kullanılmış araba gibi km si çoğalmış anlamında :) nerde oturuon sen ist demı?

Hayır adanada oturuyorum bir ilçesineyim yok yıllarca kullanılmış overlock yapılmış bir işlemci almam zaten E4600 buldum 85 liraya bir forum sitesinden ama güvenemedim 14 ay garantisinin oldugunu söyledi referansı olmayınca yattı tabiki.Ama aklımda da kalmadı değil

Hayır adanada oturuyorum bir ilçesineyim yok yıllarca kullanılmış overlock yapılmış bir işlemci almam zaten E4600 buldum 85 liraya bir forum sitesinden ama güvenemedim 14 ay garantisinin oldugunu söyledi referansı olmayınca yattı tabiki.Ama aklımda da kalmadı değil

hımm fıyat ortalaması 90 ile 110 arası deısıooo cpu nun ist de fııyatı

hımm fıyat ortalaması 90 ile 110 arası deısıooo cpu nun ist de fııyatı

Aslında ikinci el aramamın sebebi kısıtlı imkanlarla olabildiğince çok sistemi güçlendirebilmek.İkincisi ise şimdi ne kadar güçlendirirsem güçlendireyim 2 yıl sonra yine o zamanın devrinin alında kalacak.Ve yine süper mario ya devam edeceğiz :). o yüzden sıfırına para vermek istemiyorum.Araştırıyoruz inşallah buluruz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...