Jump to content

Barbar Klasör Kilidi 4.0

umutcnakn

Recommended Posts

Klasör sifrelemek için ideal, tamamen ücretsiz ve hizli. BaRbAr Klasör Kilidinin sifreleme algoritmasi yenilendi, güvenlik açiklari giderildi. Yeni eklenen özellikleri ve özellestirme esnekligiyle kullanici dostu.

Yenilikler;

Gizli Dosya Kilidi : Bu özellik sayesinde gizlediginiz dosyalari güvenlik sifresini bilmeyen hiç kimse görüntüleyemiyor. Üstelik bu özelligi kullanabilmeniz için gizlediginiz dosyanin sifreli olmasi gerekmiyor.

Yasak Klasörler : Bu bölüme ekledigini klasörleri hiç kimse sifreleyemiyor. Standart olarak 'x:Windows', 'x:WindowsSystem', 'x:WindowsSystem32', 'x:Program Files' eklenmis durumda. Bu sayede hatalarin önüne geçiliyor.

Grafik Arabirim : Arabirimi tamamen yenilendi ve kolaylastirildi. 5 adet dis görünüm , 5 adet icon seçenegi bulunuyor.

Güçlü Ayarlar Menüsü : Ayarlar menüsü yenilendi. Bir çok özelligi ile program ihtiyaçlara göre esneklendirilebilir.

Sürükle Birak : Istege göre program islerinizi hiçbir sekilde kisitlamadan çalisabiliyor ve sürükle birak özelligi sayesinde sifreleme islemleri hizlandirilabiliyor.

Eski Sürüm Destegi : BaRbAr Klasör Kilidi 3.0 ile sifrelenmis klasörlerinizi bu sürümle sorunsuz olarak açabiliyorsunuz.

Uyarilar;

-Programin saglikli çalisabilmesi için kurulum yapmadan önce BaRbAr Klasör Kilidi 3.0'i sisteminizden kaldirin.

Dil:Türkçe

Boyut:143 Kb

Lisans:Sınırsız

İşletim Sistemi:İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/XP, Visual Basic 6.0 Runtime Dosyaları

:download1:

http://www.yeniprogram.gen.tr/indir/8339/Barbar-Klasor-Kilidi.html[/CODE]

run time 53 hatası veriyor.

Bende de aynı hatayı verdi...

İşletim Sistemi:İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/XP, Visual Basic 6.0 Runtime Dosyaları

Bu tür programlar için aşağıdaki program gereklidir...

http://www.inndir.com/Visual_Basic_6.0_Runtimes-146p.html[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...