Jump to content

Morning Geri Dönsün Diyenler

alioren

morning geri dönsün  

82 members have voted

1. 1. morning geri dönsün

• morning geri dönsün
      46
    • morning e ihtiyaç yok
      7
    • 10.partı versin nereye giderse gitsin
      5
    • mxp ye gerek yok forumda alternatif sistem çok
      8
    • mod olunca şımardı
      7
    • ne yapacağını beklemek lazım
      9
    • biz onu çok seviyoruz onsuz forumun tadı yok
      15
    • sk8er boi geri dönmesi için mesaj yayınlasın
      13
    • daha küçük büyümesi lazım
      7
    • paşa gönlü bilir
      24

Recommended Posts

Konu Gereksiz Ve Saçma ;

İnsanlar Kendi Hayatlarını Kendileri Yaşarlar...

Morning Öğrenci Olduğu İçin ve Bilgisyar Başında Çok Vakit Geçirdiği İçin Kendisini Düşündü Ve Geleceğini Düşündü... Site'den Bir süeliğine Ayrıldı... En İyisini yaptı Bize Bıraktığı MXP ve Bize Bıraktığı Bilgiler Her zmn yanımızda olcak ama herşey Bilgisyar değil Biraz'da DERS'lerini Ve geleceğnii düşünmesi lazım...

Bu gereksiz olmuş bu konu ... bende isterim gelmesini fakat onun şimdi gelmesi İLERİ'De hiç gelmemesine neden olabilir... şimdi çalışsın DERS'Lerine hayatına atılsın KENDİNİ HAZIR HİSSETTİĞİ Vakit Gelir İcraat'larına Devam Eder...

10. sınıfı bilirim çok zorludur ve bi' o kadarda önemlidir o yüzden çok çalışmalı

eğer mxp v3 r1'nin 10. parçası eksik olmasaydı bu kadar özlem duyulmazdı morninge eminim...

eğer mxp v3 r1'nin 10. parçası eksik olmasaydı bu kadar özlem duyulmazdı morninge eminim...

Kitabın ortasından konuşmuşsun kardeşim ne diyeyim...

Vafasız sömürgeci çıkarcı sanal alem insanları.....

arkadaşlara cevaben 10.partla işim yok w7 kullanıyorum anket seçenekleri fazla geldi ise modlar istediği gibi düzenlesin ben sadece morninge olan ihtiyacı dile getirmeye çalıştım bir çok kişinin aklına gelebileck anket seçenekleri eklemeye çalıştım ve işaretleniyorda ben birisiyle tartıştı öle ayrıldı falan sandım tabiki gece gündüz burda yatıp kalkcak değil ya ben ankete katılamıyorum seçeniğm ise onsuz forumun tadı yok

konu kapanırsada boynumuz modların karşısında kıldan ince

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...