Jump to content

Otomatik Driver Kurma Cd Si

belyurt26

Recommended Posts

Arkadaşlar elimdeki tüm driverları tek bir cd de topayıp cd yi cd rom a taktığımda otomatik olarak hangi driverlar eksikse pc de onları bulup kurmaya yarayan bir program var mı günlük bir sürü bilgisayar geliyor tamire driverla uğraşmak zaman alıyor onu yerine cd den calısan bir program varmı aynı bir anakart cd si gibi istenilen eksiklikleri kurabileceğim bir cd programı yada dvd di yani

öyle bir cd varsa vereyim adresimi bana da gönderin :D ama internette bilgisayarın driverlerini otomatik bularak yükleyen programlar var. o programı kursan yeterli olur. 3-5 tane var öyle. ama sana önerebileceğim , DriverPack Solution 9 Professional , Drivers Pack Autorun v2 - AIO ben bunları kullanıyorum ve işimi görüyor. Warez sitelerinde rahatlıkla bulabilirsin.İşine yarayacaklardır.Programlar min 600 mb tan başlıyor. Ayrıca verdiklerimden özellikle Driver Pack autorun içinde kendi driverleri var.onu cd halinde yapabilirsin belki.

bu anakart firmaları hangi programla yada neyle yapıyorlar muhakkak ki vardır diye düşünüyorum programı bazen eve servise gittiğim de driverler yüklü olmuyor e driver cd si ile nette olmayınca müşteri de ister istemez zorluk yaşanıyor onun için dedim böyle bir program varsa diye inşallah cevap veren olur çagrıma :dribble::D

aslında öyle bir cd war ama sadece eski driverleri tanıyor yeni sistemde işe yaramıyor

Hepsinde işe yarar çalışma içersine entegre edilen driverlar yeni sistemde de işe yarıyor eski sistemde de.SAYDAX sunmuş kendi çalışmasını yeni sistemde de eski sistemdede onu kullanabilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...