Jump to content

Cross Fire Yardım

ORİON

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...

combat arms eu yükle alanında en iyisi.w7 de çalışıyor.

combat arms oyununa kayıt olmak:

indir:

http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Download/GameClient[/CODE]

combat arms oyununa kayıt olmak:

Yazıların çoğu ve resimler sitesinden alıntıdır.

[b]Üye olmak ve oyunu oynamak ücretsizdir.[/b]

Şimdi, adım adım Combat Arms oyununa üye olalım.

[size=3][b][i][color=Blue]1. ADIM[/color][/i][/b][/size]

İlk olarak sayfayı açalım.

Please register to see this content.

[size=3][color=Blue][b][i]2. ADIM[/i][/b][/color][/size]

Karşımıza resimdeki gibi bir form gelecek.

[u]Account İnformation[/u]

90388280sp8.jpg

[b](1):[/b] Oyuna ve resmi siteye giriş yaparken kullanacağınız hesap adıdır.En az [i][b]4[/b][/i] en fazla [i][b]12[/b][/i] karakter kullanabilirsiniz.Türkçe harf ve özel simgeler kullanılamaz.Güvenliğiniz için hem harf hem de saylardan oluşması önerilir.Örn: turkiye34

[b](1a):[/b] Yazdıktan sonra [b][i]CHECK[/i][/b] tuşuna basın.Bu tuşa bastığınızda Hesap isminin kullanılabilirliğine bakılacaktır.Eğer [b][i]Can be used.[/i][/b] yazılı bir mesaj gelirse Kullanılabilir anlamına gelir.Eğer [b][i]Your ID is unavailable. Please try another ID.[/i][/b] mesajını aldıysanız, bu hesap isminin başkası tarafından kullanıldığı ve sizin tarafınızdan Kullanılamaz anlamına geldiğini belirtir.Başka bir tane denemelisiniz.

[b](2)[/b] [color=SeaGreen]Forum ID:[/color] Buraya Nexon'un Resmi Forum Sitesi için kullanacağınız hesabın adını yazmalısınız.Nexon ID'nin aynısı olmayacağı için ona yakın birşey yazmanızı öneririz.

[b](3)[/b] [color=SeaGreen]Password:[/color] Bu, Login ID yani hesap adınızla birlikte kullanacağınız şifredir.En az [b][i]6[/i][/b] en fazla [b][i]12[/i][/b] karakter kullanabilirsiniz.Türkçe harf ve özel simgeler kullanılamaz.Güvenliğiniz için hem harf hem de saylardan oluşması önerilir.Örn: 123456tr

[b](3a)[/b] [color=SeaGreen]Confirm Password:[/color] Şifrenizi onaylamak için bu kısma yukarıda yazdığını şifrenizin aynısını yazın.Bu uygulama yazım hatalarını önlemek amacıyla konulmuştur.

[u]Personal İnformation[/u]

90720547ah0.jpg

[b](1)[/b] [color=SeaGreen]Name:[/color] Bu kutucuğa adımızı, yanındaki kutucuğa soyadımızı yazıyoruz.

[b](2)[/b] [color=SeaGreen]E-Mail:[/color] Bu kutucuğa, mail adresimizin @ işaretinden önce gelen yazıyı yazıyoruz.Örneğin, mail adresimi <a href="mailto:caturk[b][color=#FF0000]Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız[/color][/b].com">caturk[b][color=#FF0000]Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız[/color][/b].com</a> ise, buraya sadece caturk kısmını yazıyoruz.Yanındaki 2. kutucuğa, @ işaretinden sonraki yani örneğimize göre yahoo.com kısmını yazıyoruz.Yanındaki seçme kutusunda kullandığımız mail servisini seçiyoruz.Eğer yoksa, Other seçeneğini işaretliyoruz.

[b](2a):[/b] CHECK tuşuna basıp mail adresimizi doğruluyoruz.

[b](3)[/b] [color=SeaGreen]Confirm E-Mail:[/color] Yukarıda yazdığımız mail adresini aynı şekilde buraya da yazıyoruz.

[b](4)[/b] [color=SeaGreen]Birthday:[/color] Doğum günümüzü Gün, Ay, Yıl olarak seçiyoruz.

[b](5)[/b] [color=SeaGreen]Your Answer:[/color] Gizli soruya yanıt yazıyoruz.Unutmamanız için bu bilgileri kaydetmeniz önerilir.

[b](6)[/b] [color=SeaGreen]Gender:[/color] Cinsiyetimizi seçiyoruz.Erkek için Male, Bayan için Female. (Kararsızlar üye olamaz.)

[b](7)[/b] [color=SeaGreen]Language:[/color] Türkçe olmadığı için English olarak bırakıyoruz.

[b](:)[/b] [color=SeaGreen]Country:[/color] Turkey otomatik olarak seçili olacaktır.Değilse listeden Turkey seçeneğini bulup seçiyoruz

[u]Opsiyonel (Doldurmak zorunlu değil)[/u]

Bu, üstteki kısmın devamıdır. İsterseniz doldurabilirsiniz. Ancak zorunlu değildir.

74602505yy1.jpg

[b](1)[/b] [color=SeaGreen]City:[/color] Bulunduğunuz şehri yazın

[b](2)[/b] [color=SeaGreen]ZIP Code:[/color] Posta kodunuzu yazın

[b](3)[/b] [color=SeaGreen]Address:[/color] Adresinizi yazın

[b](4)[/b] [color=SeaGreen]Telephone Number:[/color] Telefon numaranızı yazın

[size=3][color=Blue][b][i]3. ADIM[/i][/b][/color][/size]

[u]Onay[/u]

66115650gk3.jpg

[b](1)[/b] Kullanım şartlarını okuduğunuza ve kabul ettiğinize dair onay kutucuğunu işaretlemelisiniz.

[b](2)[/b] Nexon ile ilgili bildirimleri ve kampanyaları mail adresinize gelsin istiyorsanız bu iki kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

[b](3)[/b] Yukarıda gördüğünüz karakterleri aynen bu kutucuğa yazmalısınız.

[b](4)[/b] İşlemi tamamlamak İçin [b][i]JOIN NOW[/i][/b] tuşuna basın.

[size=3][color=Blue][b][i]4. ADIM[/i][/b][/color][/size]

[u]Hesap işlemleri ve bitiş[/u]

94174551sq7.jpg

Bu sayfada hesap ayrıntılarınız gözükecektir.Eğer değiştirmek isterseniz [b][i]CANCEL[/i][/b] tuşuna basabilirsiniz.Doğru ise [b][i]JOIN NOW[/i][/b] tuşuna basarak [color=Red][size=2](1)[/size][/color] üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.

20329273xx9.jpg

Üye olma işlemi tamamlandı. Test etmek için combat arms sitesine girip log-in olmanızı öneririz.

[font=Comic Sans MS]

[color=DarkOrange]İYİ EĞLENCELER!![/color]

[color=DarkOrange]HAVE FUN!![/color][/font]

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...