Jump to content

Gelen Maile Bakamıyorum

Recommended Posts

Hocam Tam'da ben bu'nun üzerine konu aççaktım...

bir arkadaş'ta böyle yapmış...Sende galiba kendi mailini kanaatimce POP3 maile geçirdin yani örnek olarak....

[email protected] şeklinde msn'den değilde Outlook Express ile açılan yani server'dan direk bakılan anlatabildim umarım...outluk'a geçirmissin herhalde... onun çözümünü bulamadım Bulan arkadaş var ise söylesin :p Benim arkadaş'ta Deliriyor... :) teşekkür'ü onun için yaptım

vallla biri bulsa super olucak yoksa ben kafayı yiyecem arkadaşkar mail attık diyor ama ben bakamıyorum bunun yuzunden maili degişmek zorunda kalıcam konu o degil bir çok yere bu mail le uyeyim :p)

Ya arkadaşlar kımse bu konu hakkında bişey bilmiyor mu ?

Bende de aynı sorun oldu. Windows live messenger 9.1 i kaldırdım. Onun yerine eski Messenger 8.1 imi kurdum. Şuan gelen maillerim açılıyor. 9.1 de iken farklı sayfaya yönlendiriyordu. Ne zaman kursam bendede aynı sorun oluyor. Çözümünüz 8.1 i kurun uyumluluk modunuda windows 2000 nt yapın :) sorununuz düzelir. Bu sorun için yama felan vs varmıdır. Bilmiyorum ancak böyle çözebildim.

Olmazsa ilk başta ; 8.1 kurmadan ;

MSN'in Yeni Sürüm İçin Zorlaması İptali Patch Tüm Sürümler için... yamasını uygulayın.

Arkadaşlar mail uzantınız @w.cn ise, bu sistemde sorun çıkmış sanırım. Ben de bakamıyorum.

evet arkadaşım gerçekten öylemıs baska bir w.cn mail uzantısı aldım onda da aynı sorunu verdı peki ne olucak yanı şimdi nasıl girecem ben maillerime

Bu sorunun çözümü için önce kişi listenin yedeğini al. Sonra hesabını kapat ve aynı isimle hesabı tekrar aç. Maillerin geri gelecektir ama kişi listen olmayacaktır. Yedek aldığın kişi listen ile o sorunu da halledersin...

Bu sorunun çözümü için önce kişi listenin yedeğini al. Sonra hesabını kapat ve aynı isimle hesabı tekrar aç. Maillerin geri gelecektir ama kişi listen olmayacaktır. Yedek aldığın kişi listen ile o sorunu da halledersin...

Teşekurler Kardeşim Dedigin Gibi yaptım Sorun Gitti

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...