Jump to content

Windows 7 Flashget Sorunu

drdrdr

Recommended Posts

Bilgisayarıma Windows 7 kurdum, üzerinede flashget'i kurdum.Önceden rapidshare'den premium indirirken hiç sorun yaşamazken, şimdi 4-5 part indikten sonra duruyor.Flasgeti kurarken sorun çıkmadı,ayrıca tüm versiyonlarınıda kurup denedim,ancak olmadı. Yardım ederseniz sevinirim.

IDM sitesinden son sürümünü indirdim ve kurdum.fakat onda da aynı sorun devam ediyor.normal windows un indirme yöneticisiyle sorunsuz tek tek indiriyor..fakat indirme programlarıyla 20 kb olarak indiriyor.kullanmadığım program kalmadı.çıkamadım iişin içinden.yardımcı olun lütfen..

bu tür programlarda rapidten sıralı olarak veya normal premium varsa indirebilirsin veya 60 saniye beklersin downloada basınca IDM otamatik devreye giriyor premium yoksa yoksa jdownloaderi tavsiye ederim linkleri koy otomatik sıra sıra indirip diğerine geçiyor otomatik modemide resetliyor 15 dakika beklemeden indirebilrisin yok illede flashget veya İDM diyosan rapidsiz.comu kullan rapid8i tavsiye etmem malwar e var sitede

anlatamadım galiba sorunumu.rapid piremium üyeliğim var fakat xpden win 7 ye geçtikten sonra sıralı olarak indirme programlarıyla indiremez oldum.bunu anlatmaya çalışıyorum.win 7 den mi kaynaklanıyor ki öyle çünkü xp den aynı şifreyle flashgetle indirme yaparken bi sonraki gün win 7 ye geçtiğimde flashget gibi programlarla indirme yapamaz oldum.umarım sorunumu anlatabilmişimdir.bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.sizde de oldumu win 7 ye geçtikten sonra böyle bir sorun???

anlatamadım galiba sorunumu.rapid piremium üyeliğim var fakat xpden win 7 ye geçtikten sonra sıralı olarak indirme programlarıyla indiremez oldum.bunu anlatmaya çalışıyorum.win 7 den mi kaynaklanıyor ki öyle çünkü xp den aynı şifreyle flashgetle indirme yaparken bi sonraki gün win 7 ye geçtiğimde flashget gibi programlarla indirme yapamaz oldum.umarım sorunumu anlatabilmişimdir.bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.sizde de oldumu win 7 ye geçtikten sonra böyle bir sorun???

aynı sorun bende de var. İdm ile xp de hiç bir sorunum yoktu. önceden hem firefox ta hemde explorer da stream videoları da kaydedebiliyodum fakat şimdi çalışmıyor. 0x80004002 hatası veriyor. firefox ta flashgot eklentisinde kullanmak istediğiniz donload manager listesinde İdm seçilemiyor. halbuki kurulu ve eskiden seçilebiliyordu. sanırım problem win 7 ile gelen ie8 den kaynaklanıyor. çünkü IEExt.htm doyasında bir hata var. firefox ta aynı dosyayı kullanıyor. ie 8 i kaldırıp ie 7 yi yyüklemeyi denedim ama bu seer de win7 de ie 7 kurulmuyor.. benimde rapid hesabım var. sorunu çözebilirsem buraya yazacağım.

• 2 ay sonra...

Bendeki sorun şöyle normal dosyaları ekliyorum star diyince indirmeye başlıyor ama indirmeyi duraklayıp yeniden start dediğimde bu sefer indirmiyor öylece kalıyor.

idman ı denedim bir türlü ısınamadım uyuz etti beni

• 4 hafta sonra ...

Bende de aynı sorun vardı. Flashget in ayarlarından bir seferde indirilen dosya sayısını 1 yaptım. Artık dosyaları sırasıyla ve teker teker indiriyor bağlantı kesilmeden.

XP deyken 8 bağlantıyı birden indirebiliyordum. Windows 7 de ancak 1 bağlantı indiriyor.

Bunu deneme yanılma yoluyla kendim keşfetim...

İlk başta bende de aynı sorun vardı. Ama FlashGet'in 1.9.6 sürümünü yükledim. Sorun tam olarak olmasada %80 kalktı. Bazen toplu indirmelerde indirmeyi durduruyor. Onuna bilgisayarı resetleyince tekrar devam ediyor. Ancak büyük boyutlu indirmelerde yapıyor sadece.

aynı sorun bende de var. İdm ile xp de hiç bir sorunum yoktu. önceden hem firefox ta hemde explorer da stream videoları da kaydedebiliyodum fakat şimdi çalışmıyor. 0x80004002 hatası veriyor. firefox ta flashgot eklentisinde kullanmak istediğiniz donload manager listesinde İdm seçilemiyor. halbuki kurulu ve eskiden seçilebiliyordu. sanırım problem win 7 ile gelen ie8 den kaynaklanıyor. çünkü IEExt.htm doyasında bir hata var. firefox ta aynı dosyayı kullanıyor. ie 8 i kaldırıp ie 7 yi yyüklemeyi denedim ama bu seer de win7 de ie 7 kurulmuyor.. benimde rapid hesabım var. sorunu çözebilirsem buraya yazacağım.

bendede aynı sorun var ermanogilda bende flasget yerine idm'yi tercih edenlerdenim, sitelerdeki videoları ve müzikleri indiremiyorum sorun neden kaynaklanıyor bilmiyorum ama sırf bu yuzden xp'ye geçeceğim inşallah soruna çözüm bulabiliriz....

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...