Jump to content

Ttnet Kapanırsa Ne Olur ====)))))))

maxangel

Recommended Posts

Çok güzel olur inşallah temenni kapanırda bu saçmalıktan kurtuluruz

Adamlar kampanya yaptım diyorlar resmen insanları sömürüyorlar

Avrupada millet 100 mb bitlerde indirmeler yapıyor

biz daha 8 mb itle uğraşıyoruz ve kazık yiyoruz

kazık yiyoruz çünkü çok para ödüyoruz benim kuzenim avrupada 20 euro sınırsız internet ve hızı çok yüksek bir filmi 15 dkada indiriyorum diyor hemde birçok ülke ile sınırsız beleş telefon konuşması

Türk telekom ve avea aynı kişilerin. Avea hattım vardı 4 senedir sırf arkadaşlarım için bu hattaydım. Şimdi turkcelliyim 'ooooh be' diyorum :lol:

Yakında ttnetide değiştirip başka bi hizmete geçerim inşAllah.

ttnet diğer adsl firmalarının da önünü kapatıyor telefon ve alt yapı kendinden geldiği için

bi anım var yeni mesela o günler netim öğlne kesildi ve durmadan ttneti aradım

en son sistemlerini güncelliolarmış ve benim bilgilerimi güncelllememişler :@

sonra o gün 6 saat ten fazla internetsiz kaldım

olan öğrenci paramla aldığım kontorlerime oldu

45 kontorden kalan 13 kontor artık aylarca kullanıcam onu :lol:

ttneti kaç kere aradım (dedikleri vakitlerde)

hep bi öne ittiler

Başlığa ilk baktığımda TNC kapanırsa ne olur şeklinde algılamıştım. İlk yorumlara bakunca şok olmuştum. İyi olu, süper olur vs. TTNet olunca bir oh çektm. Sadece TNC ye bağlanmak için TTNetin kapanmamasını isterim. Çünkü bizim burda başka alternatif yok.

TTNET Zaten gidecek.Halkı sömüren bu İsrail ve Arap karışımları bu ülkeden kovulacak.Bedavaya aldılar ve bizi sömürmeye devam ediyorlar.İnternet tamamen sınırsız ve bedava olmalı.Telefon hattının bonusu...İnternetsiz kalmaya razıyım ama bu ülkede Yahudilerin işlettiği bir Telekom kanıma dokunuyor...

arkadaşlar lütfen dini karıştırmayın.direk israilli deyin.dine saygısızlık yapmayalım ki bizlerde saygı görelim bu konuda :(

Arkadaşım senin dediğin şekilde de ırkçılığa girio neyse devletın başındakiler satmışlar artık onlara bağımlı kalmış durumdayız alternatif olarak başka şeyler düşünenlerde benım gibi servisten yararlanamıolar çünkü altyapı yok ttnet kapanırsa bu süper olur bence diğer servis sağlayıcıların hizmetleri şuan Ttnetten gzl tabi kapanırsa belki onlarda bozulabilir malum rekabet için bunu yapmış olabilirler veya Ttnetin kapanması bi doping etkisi yaparak daha fazla rekabeti oluşturabilir ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...