Jump to content

Konu Silinebilir..................

zytnfrm

Recommended Posts

dur da bismillah yani zaten dizustu kullanicilari xp ile dunyaya mehaba demiştir eskiden ki o zmn larin dizustulerinin performansida şimdiki oyunlara gore baya yetersiz olduundan kimse ugrasmaz onla eger bişiler pesindeyse gider yeni dizustu alir yani eski donanima yeni sistem olmaz sonuçta

dur da bismillah yani zaten dizustu kullanicilari xp ile dunyaya mehaba demiştir eskiden ki o zmn larin dizustulerinin performansida şimdiki oyunlara gore baya yetersiz olduundan kimse ugrasmaz onla eger bişiler pesindeyse gider yeni dizustu alir yani eski donanima yeni sistem olmaz sonuçta

yahu xp neyiyle windows 7 nin önünde olacak gerçekte xp nin çok kulanılan bir işletim sistemi olduğu kesin internet kafelerde eski bilgisayarlada halen xp kullnılıor ama gelelim gerçeklere

microsoft salakmı xp den sonra vista yı çıkarsın kalmadı ondan sonra 7 yi çıkarsın ondan sonra ne gelecek nereye kadar böyle gidecek bir 6 -7 sene sonra xp de 95-98 gibi nostalji bir işletim sitemi olacaktır

• Editor
.....?Çok az sorun çıkarması, uyumluluğu ve sisteme yok denecek kadar az yük bindirmesi ile hep beğenildi....

XP çok az mı sorun çıkarıyor ? !!! :lol:

ister netbook, ister notebook, isterse masaüstü olsun, en çok mavi ekran hatası verme yarışması olsa, XP, bütün işletim sistemleri arasında açık ara önde olur...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...