Jump to content

Win 7 Sses Problemi

EliteTR

Recommended Posts

Tavsiye üzerine win 7 geçtim ancak ses te problem yaşıyorum. windows 7 ultimate 64 bit kurdum. Sürücülerimi win7 64 bit olanını kurdum kendi sitesinden ancak sesin gelmesine rağmen sesler boğuk geliyor. Yani ses alabiliyorum ancak çok boğuk. Vista 64 sürücüleri ile denedim yine aynısı. ses kartım onboard ve anakartım Biostar gf8100 m2+se

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum acil

Aygıt yöneticisinden ses aygıtlarını kontrol ettiniz mi?Orada sorun olduğuna dair bir problem görünüyor mu?Bütün ses sürücüleri kaldırıp sistemi yeniden başlatın.Ardından windows7 güncellemeye bakın.Orada ses sürücünüz ile ilgli bir güncelleme çıkarsa yükleyin.Bir deneme yapın bakalım ne olacak?Saygılarımla

tüm ses bileşenlerini tek tek kontrol ettim güncelledim. Hiçbiri sorunlu gözükmüyor. ses alabiliyorum zaten sorun boğuk olmasında. önce kulaklığımdan şüphelendim ancak hoparlörlerdede aynısını yaptı. Tüm sürücüleri kaldırıp sistemi kapatıp açtım win 7 nin otomatik driverlarında vardır ümidiyle ama oda yok :good: sürücüleri kendi sitesinden indirdim ancak değişen birşey yok cd sinde zaten win 7 desteği yok.

EliteTR anakart ile ilgli güncelleştirmeler var mı?Onu bir kontrol et.Benimde onboard ses sitemi var ama anakartın windows7 desteği olmamasına rağmen yinede sistemden ses normal geliyor.Size tavsiyem advanced system optimizer programını indir.Ve sürücü güncellemelerine bak.O otomatik buluyor.Elinde olsaydı size cobra driver pack sürücü paketine bir bak derdim.

Dediğim programı

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=3424&hl=optimizer

başlığında bulabilirsiniz.

herhangi bir güncelleştirme söz konusu değil kendi sitesindede. Fix sürücülerini beklemekten başka çare yok gibi. Cobra driver pack dediğin modifiye xp yaparken kullandığımız driver pack sanırım. elimde var ancak eski sürümü sanırım. İçinde 64 bit driverı yok ses kartının. Söylediğiniz programı denicem. tşkler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...